1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
ViktorGrebenaroski
Последна активност:
16 Јуни 2019
Зачленет:
29 Август 2016
Мислења:
14
Допаѓања:
3
Поени од трофеи:
10
Пол:
Машко
Роденден:
27 oктомври 1999 (Возраст: 19)

Сподели

ViktorGrebenaroski

Intern, Машко, 19

ViktorGrebenaroski последен пат беше виден (како):
16 Јуни 2019