• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Препорачајте IPTV

ARMac

Орган
2 октомври 2010
7,173
8,383
Скопје
androgaming.com
ARMac's setup  
Processor & Cooler
R7 2700x + Neptwin V2
Motherboard
Gigabyte B450 AORUS ELITE
Storage
Samsung 970 EVO NVMe
PSU
SilentStorm Icewind 750W
RAM
16GB Kingston HyperX Fury 3200
Video card
XFX Radeon RX 580 - 4GB
Case
Gigabyte C200
Mouse
Bloody v7
Keyboard
Natec Thor 300
Audio
Creative Muvo 2
Monitor
Benq GW2480E IPS + Dell p2219h
OS
Windows 10 Pro
не можам да најдам не ми излегува ништо од иптв, можеш да ми пратиш линк од твојот?
Го нема веќе тој листинг, ама од оваа продавница сум земал последен пат 3 месеци.Барај како m3u, не како iptv. На пример 

HardCorec

Unbeatable
4 ноември 2013
3,345
4,794
HardCorec's setup  
Processor & Cooler
Intel i7 4790
Motherboard
Asus B85 Pro Gamer
Storage
SSD Kingston 240 & 480gb
PSU
Cooler Master B500
RAM
HyperX Beast 4x4gb 1600mhz
Video card
Radeon RX570 4gb gddr5
Case
Cooler Master HAF
Mouse
Asus Echelon
Keyboard
Cooler Master Storm
Monitor
Philips 276E
OS
Windows 10 Pro 64bit

123456

On your way to fame
12 април 2013
1,430
989
Naselba Dracevo, Kisela Voda, Macedonia
Го нема веќе тој листинг, ама од оваа продавница сум земал последен пат 3 месеци.Барај како m3u, не како iptv. На примере беља работа сеа па ниеден не е достапен,земав еден Shop910807008 Store 3 месеца, брка работа, фала ти
 

ARMac

Орган
2 октомври 2010
7,173
8,383
Скопје
androgaming.com
ARMac's setup  
Processor & Cooler
R7 2700x + Neptwin V2
Motherboard
Gigabyte B450 AORUS ELITE
Storage
Samsung 970 EVO NVMe
PSU
SilentStorm Icewind 750W
RAM
16GB Kingston HyperX Fury 3200
Video card
XFX Radeon RX 580 - 4GB
Case
Gigabyte C200
Mouse
Bloody v7
Keyboard
Natec Thor 300
Audio
Creative Muvo 2
Monitor
Benq GW2480E IPS + Dell p2219h
OS
Windows 10 Pro
е беља работа сеа па ниеден не е достапен,земав еден Shop910807008 Store 3 месеца, брка работа, фала ти

Стварно бе од вчера за денес :D
Јас обично ги чистам листите со C-M3U пошто има доста ѓубре.
 

Глупав

Gaining Experience
20 април 2008
715
447
Глупав's setup  
OS
Windows; MacOS; Linux
Ајде ако има некој IPTV за 24 Вести да сподели. :)
tnx

п.с. Потребно ми е за дијаспора. ;)
за Дијаспора наплаќам само во Евриќи особено ако не се интересираат исклучиво за Алфа...
 

Глупав

Gaining Experience
20 април 2008
715
447
Глупав's setup  
OS
Windows; MacOS; Linux
Во долари примаш или само евро?

Sent from my GM1910 using Tapatalk
ако сакаш да примаш подолг период IPTV, може да примам и долари...

NOTE: се разбира не сум сигурен точно кон кого говореше...
 

goran_oh

Practice makes perfect
26 април 2013
1,407
1,172
Ohrid
ако сакаш да примаш подолг период IPTV, може да примам и долари...

NOTE: се разбира не сум сигурен точно кон кого говореше...
Ти благодарам на одговорот,кон тебе говорев чим примаш и други валути можи во иднина ке соработуваме.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 

Vargos

Intern
26 септември 2017
1
0
Препорака за ЕксЈу ип провајдер, битно ми е да е стабилен сигналот, и цената нормална :)
 

Антониј.К

On your way to fame
28 ноември 2014
922
573
Скопје
Антониј.К's setup  
Processor & Cooler
Intel(R) Core(TM) i5-4460
Motherboard
MSI H97
Storage
Toshiba 1TB & 250GB SSD
PSU
Cooler Master
RAM
G.Skill 2x8gb
Video card
MSI N750TI/OC EDITION
Case
Cooler Master MB511 RGB
Keyboard
GHOSTWRITER CLASSIC | RIOTORO
Monitor
SAMSUNG C24F396FHU 24" Curved AMD Freesync Monitor
OS
Microsoft Windows 10 Pro

Антониј.К

On your way to fame
28 ноември 2014
922
573
Скопје
Антониј.К's setup  
Processor & Cooler
Intel(R) Core(TM) i5-4460
Motherboard
MSI H97
Storage
Toshiba 1TB & 250GB SSD
PSU
Cooler Master
RAM
G.Skill 2x8gb
Video card
MSI N750TI/OC EDITION
Case
Cooler Master MB511 RGB
Keyboard
GHOSTWRITER CLASSIC | RIOTORO
Monitor
SAMSUNG C24F396FHU 24" Curved AMD Freesync Monitor
OS
Microsoft Windows 10 Pro
Чинам дека не е забрането јавно да се споделуваат информации, затоа и служи форумот ако не се лажам. :)
Не е проблем.
Јас имам листа која ја користам 2 години, и немало никогаш проблем. Има солиден број на канали и не е натрупана. Филмови со превод, серии со превод... таманка. Така да, кој сака слободно нека ме контактира. :)
 

TATA_MATA

Unstoppable
25 март 2013
1,920
2,433
Исклучена ми е телевизијата, ама периодов нема многу што да се прави па сакам да земам IPTV за два-три месеца. Од она што гледам и читам, продавници на али доаѓаат и си одат цело време. Е сега дилемата ми е, да не купам претплата за 2-3 месеца и продавницата да ја снема за недела дена? Дали сум заштитен дека барем еден месец ќе ја добивам услугата? Благодарам
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,675
Мислења
830,284
Членови
28,680
Најнов член
Ljubac
На врв Дно