1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Трајче Дрварчето
Последна активност:
17 Декември 2018 at 01:14
Зачленет:
3 ноември 2012
Мислења:
683
Допаѓања:
1,350
Поени од трофеи:
255

Следачи 2

Пол:
Машко
Локација:
Area 51
Занимање:
Кодош

Сподели

Трајче Дрварчето

Practice makes perfect, Машко, од Area 51

Трајче Дрварчето последен пат беше виден (како):
Прегледува тема Избор на клима уред (линк со резултати од мерења има во првиот пост), 17 Декември 2018 at 01:14