1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
igor_igor
Последна активност:
25 Мај 2020 во 04:45
Зачленет:
2 Септември 2012
Мислења:
2,084
Допаѓања:
3,211
Поени од трофеи:
1,717
Пол:
Машко
Локација:
Скопје

Сподели

igor_igor

Unstoppable , Машко, од Скопје

igor_igor последен пат беше виден (како):
25 Мај 2020 во 04:45