1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
noviot
Последна активност:
3 Јуни 2020 во 10:14
Зачленет:
1 Февруари 2008
Мислења:
76
Допаѓања:
37
Поени од трофеи:
180

Следачи 1

Сподели

noviot

Intern

noviot последен пат беше виден (како):
3 Јуни 2020 во 10:14