• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

IPHONE 13 PRO

BESKO

Gaining Experience
9 јуни 2015
209
261
Се продава IPHONE 13 PRO - GRAPHITE боја.

 • Донесен од USA - Интернационална Гаранција .​
 • Активиран пред 3 дена , користен само 2 саати .
 • Се продава бидејки стариот не може да користи IOS.
 • ИДЕ ФУЛ ПАКУВАЊЕ.

ЦЕНА : 1150 €
 
Последна промена:

zelenko

Gaining Experience
3 април 2009
212
210
Се продава IPHONE 13 PRO - GRAPHITE боја.

 • Донесен од USA - Интернационална Гаранција .​
 • Активиран пред 3 дена , користен само 2 саати .
 • Се продава бидејки стариот не може да користи IOS.
 • ИДЕ ФУЛ ПАКУВАЊЕ.

ЦЕНА : 1150 €
Што значи фулл паковање? Со се стариот?

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.663
Мислења
889.202
Членови
31.504
Огласи
34
Најнов член
formula-1
На врв Дно