1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
karpos
Последна активност:
7 Април 2020 во 22:36
Зачленет:
7 ноември 2012
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
60
Пол:
Машко

Сподели

karpos

Intern, Машко

karpos последен пат беше виден (како):
7 Април 2020 во 22:36