1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Potop
Последна активност:
20 Март 2019 at 15:45
Зачленет:
26 Декември 2013
Мислења:
158
Допаѓања:
178
Поени од трофеи:
140
Пол:
Машко
Роденден:
13 Април 1983 (Возраст: 35)

Сподели

Potop

Gaining Experience, Машко, 35

Potop последен пат беше виден (како):
[On App]Viewing latest content, 20 Март 2019 at 15:45