1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
BESKO
Зачленет:
9 Јуни 2015
Мислења:
183
Допаѓања:
238
Поени од трофеи:
130

Следачи 2

Пол:
Машко
Роденден:
24 Мај 1995 (Возраст: 24)

Сподели