1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
MacedonianBro
Последна активност:
16 oктомври 2019 во 00:50
Зачленет:
5 Декември 2015
Мислења:
4
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
20
Пол:
Машко
Роденден:
24 oктомври 1990 (Возраст: 28)

Сподели

MacedonianBro

Intern, Машко, 28

MacedonianBro последен пат беше виден (како):
16 oктомври 2019 во 00:50