1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
zelenko
Последна активност:
25 Февруари 2020 во 00:51
Зачленет:
3 Април 2009
Мислења:
191
Допаѓања:
164
Поени од трофеи:
260

Следачи 1

Сподели

zelenko

Gaining Experience

zelenko последен пат беше виден (како):
[Преку Tapatalk] Учествува во порака, 25 Февруари 2020 во 00:51