• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

rgb

 1. Нема Слика

  Механичка тастатура Ducky One 2 Mini 60% RGB

  Ducky One 2 Mini RGB Ducky One 2 Mini 60% RGB со Cherry MX Silver Speed свичеви. Купена од Нексио во мај 2021 (има гаранција до Мај 2023). Одлично сочувана, mint condition. Има кутија и ги има сите додатоци. Причина за продажба: Купив нова тастатура и греота е оваа да стои во кутија така.
 2. Cooler Master Hyper212 RGB Black

  Cooler Master Hyper212 RGB Black

  Го продавам кулерот, одлична состојба со гаранција до 2025. Комплет пакување.
 3. HyperX Alloy Core RGB

  HyperX Alloy Core RGB

  Ја продавам старата тастатура HyperX Alloy Core RGB. Зачувана како нова (на сликата има малку прашина од користење... ), гаранција до 13.06.2022 од Сетек.
 4. Нема Слика

  Механичка Bluetooth гејминг тастатура Anne Pro 2 60% aRGB

  Продавам нова механичка безжична(bluetooth) гејминг тастатура Anne Pro 2 60% White RGB со Gateron Blue свичеви. Anne Pro 2 Цена, фиксна: 6000 денари. 075 437-061, Кирил
 5. omegaRED

  Проценка Logitech G915

  Проценка на 2 тастатури Logitech G915. Сочувани и без оштетувања, едната со US/English ISO layout, другата со германски ISO layout. Со ресивери, комплет функционални. Сепак имаат забелешки, а тоа е дека на двете тастатури недостасувале левите Shift копчиња па се заменети со други копчиња...
 6. MadBuldog

  3700X Double Elite Build

  Ги чекав AMD Ryzen 3950X рецензиите пред да се одлучам со кој процесор ќе одам за мојот прв десктоп build, после повеќе од 15 години. Се мислев помеѓу Ryzen 3600 и 3700X, и базирано на моите работни (и гејминг) потреби на крај се решив да одам со 3700X (од Сетек). Сакав да одам со новиот X570...
 7. comakot

  RGB Strip

  Некој да не знае каде може да се купи RGB лента за во куќиште, пред некое време имаше некој си кит од DeepCool некако DeepCool RGB Kit 350 сега го нема во цела Македонија прашав во анхоч каде што го гледав па и во ддком ништо па некој да не знае каде можи да се купи лента? Можам да фатам да...
На врв Дно