Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Механичка Bluetooth гејминг тастатура Anne Pro 2 60% aRGB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
6.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.annepro.net/products/anne-pro-2
Продавам нова механичка безжична(bluetooth) гејминг тастатура Anne Pro 2 60% White RGB со Gateron Blue свичеви.

Anne Pro 2

Цена, фиксна: 6000 денари.
075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
543

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно