Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Skorp

NZXT H700 (Black) + 4x NZXT F120 fans

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
5.000 ден.
Истекува

Опис

Линк за спецификации
https://nzxt.com/product/h7
Се продава добро сочувано NZXT H710 (Black/Red) со тек-тук знаци на користење.
Куќиштето доаѓа со 4 афтер маркет кулери кои се подобри од оригиналните case fans.
Доаѓа во оригиналната кутија.
3x nzxt f120
1x nzxt f140 RGB
Цена - 5000 ден.


Одделно се продаваат нови 4х NZXT F120 case fans од H9 Flow. Фановите се одма извадени и не се користени ни минута.
900 ден парче.


071-735-555

Информации

Автор
Skorp
Поднесена
Последна промена
Прегледи
558

Повеќе огласи од Skorp

На врв Дно