1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Woofer
Последна активност:
12 Декември 2019 во 15:35
Зачленет:
19 Јуни 2008
Мислења:
143
Допаѓања:
122
Поени од трофеи:
250

Следачи 1

Сподели

Woofer

Gaining Experience

Woofer последен пат беше виден (како):
Прегледува листа на форуми, 12 Декември 2019 во 15:35