Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
StalkeR

Продадено Cooler Master Hyper212 RGB Black

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
1.600 ден.
Истекува

Опис

Информации

Автор
StalkeR
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
415

Повеќе огласи од StalkeR

На врв Дно