Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
M

Gigabyte ATC800

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Линк за спецификации
https://www.gigabyte.com/CPU-Cooler/ATC800#kf
Користен е нешто повеќе од 2 месеци(купен од Анхоч 24.04.2023 - 04.07.2023), па заменет е со Arctic LF 360.

Информации

Автор
Mr.47
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
109

Повеќе огласи од Mr.47

На врв Дно