Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
M

Продадено Lian Li Strimer Plus V2 triple 8 pin

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
2.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://lian-li.com/product/strimer-plus-v2/
Продавам екстензионен кабел за графичка картичка - Lian Li Strimer Plus V2 triple 8 pin. Кабелот е во одлична состојба и функционира без најмал проблем, доаѓа во оригинално пакување - единствено не можам да ги најдам проѕирните пластични чешлиња кои доаѓаат со него. Останатите работи од кутијата ги имам. Следува и адаптерче на кое се конектира кабелот и со кое што можете да го конектирате директно на ARGB Header на матичната плоча - што значи не ви треба дополнителен контролер. Во прилог на огласот имате imgur албум со слики и видео како изгледаше каблето додека го користев.Информации

Автор
m4rk0
Поднесена
Последна промена
Прегледи
126

Повеќе огласи од m4rk0

На врв Дно