Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
M

Продадено NZXT AER RGB 2 Вентилатори

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
4.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://nzxt.com/product/aer-rgb-2-120mm
Продавам 3 x 120mm NZXT AER RGB 2 и 1 x 140mm NZXT AER RGB 2 вентилатори, црни. Неразлични од нови, користени ~два месеци. Доаѓаат без контролер. Доаѓаат спакувани во оригинални кутии, со сите соодветни кабли. Ги продавам само како комплет, без контролер - 4000 денари. Исто така би продал и цел комплет од 3 x 120mm NZXT AER RGB 2 и 4 x 140mm NZXT AER RGB 2 + NZXT RGB & Fan Controller за 7000 денари. Цената не подлежи на дискусија.

EDIT: Останати 3 x 140mm + контролер - цена за сите само комплет 4000 денари.

Информации

Автор
m4rk0
Поднесена
Последна промена
Прегледи
481

Повеќе огласи од m4rk0

На врв Дно