• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

mechanical keyboard

 1. Skorp

  Keyboard: AULA HYPERION RGB KRGD BLUE switch

  Продавам механичка тастстура AULA HYPERION RGB KRGD BLUE switch TACTILE w/palm rest. Користена е буквално само еднаш. Ја купив бидејќи ми требаше мала тастатура да ми ја собере во куфер за на турнир во Warzone. Си доаѓа со оригинал паковање и сите додатоци. Цена - 2200 ден.
 2. Transporter444

  RedragoN Draconic K530RGB 60%

  Се продава wireless mechanical keyboard RedragoN Draconic K530RBG 60% со Brown Switches. Купена во Галерија пред 1 година и е во одлична состојба (користена е со други key caps, црните на сликата се оригиналните нејзини нови). Доаѓа со сите додатоци (за менување на switch и key caps) и кабел...
 3. VerGer

  Продадено Тастатура GK64x - Fully programable RGB, hotswap switches

  Алуминиумско кукиште, Kailh Box White (clicky види карактеристики) switches, модуларна (стандарден или три-делен спејсбар) како и со hotswap сокети за switches со што може да се менуваат switches-от без потреба од лемење. USB-C приклучок. RGB LED (што може да се програмира по вкус секое...
На врв Дно