1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Transporter444
Последна активност:
12 Јуни 2019
Зачленет:
11 Јуни 2016
Мислења:
6
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
10

Ги следи 2

Следачи 1

Пол:
Машко
Роденден:
14 oктомври 1999 (Возраст: 19)
Локација:
Гостивар/Скопје
Занимање:
ФИНКИ

Сподели

Transporter444

Intern, Машко, 19, од Гостивар/Скопје

Transporter444 последен пат беше виден (како):
12 Јуни 2019