1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Mikaxsus
Последна активност:
19 oктомври 2018 at 11:07
Зачленет:
19 Јануари 2016
Мислења:
324
Допаѓања:
224
Поени од трофеи:
155
Пол:
Машко

Сподели

Mikaxsus

Gaining Experience, Машко

Журки 22 Февруари 2016

Mikaxsus последен пат беше виден (како):
Прегледува листа на форуми, 19 oктомври 2018 at 11:07