1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
OxygeN
Последна активност:
29 Јуни 2020 во 20:50
Зачленет:
5 Септември 2013
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
50
Пол:
Машко
Роденден:
6 Април 1994 (Возраст: 26)

Сподели

OxygeN

Intern, Машко, 26

OxygeN последен пат беше виден (како):
29 Јуни 2020 во 20:50