1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
NikacXMKD
Последна активност:
4 Декември 2019 во 20:07
Зачленет:
7 Јули 2010
Мислења:
338
Допаѓања:
215
Поени од трофеи:
205

Ги следи 3

Следачи 1

Пол:
Машко

Сподели

NikacXMKD

Gaining Experience, Машко

NikacXMKD последен пат беше виден (како):
4 Декември 2019 во 20:07