Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Aowek

Продавам Corsair K70 LUX RGB тастатура

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
5.500 ден.
Истекува

Опис

Се продава Corsair K70 LUX RGB

Тастатурата е максимално зачувана , доаѓа со фабричкото пакување.

Цена 5500 денари.

Информации

Автор
Aowek
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
215

Повеќе огласи од Aowek

На врв Дно