Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
M

Продадено ASUS ROG Azoth Gaming Custom Keyboard with 75 keyboard form factor

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
8.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://setec.mk/asus-rog-azoth-gaming-custom-keyboard-with-75-keyboard-form-factor56115
Продавам механичка тастатура Asus Rog Azoth со ROG NX Red switch-ови. Преостаната локална гаранција до 07.2025. Доаѓа во оригинална кутија, со сите додатоци (воопшто некористени, освен каблето). Фабричките капачиња и switch-ови се само тестирани неколку пати и тастатурата е користена со други. Во глобала, перфектна состојба.

Информации

Автор
m4rk0
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
166

Повеќе огласи од m4rk0

На врв Дно