Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Serko

Продавам тастатура Redragon K552 KUMARA RGB.

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
10 €
Истекува

Опис

Продавам Redragon K552 KUMARA RGB користена 3 ипол години купена 2500 денари од Галерија.
Цената на тастатурата е ниска и оди по таа цена бидејќи има скршено ќоше на десната долна страна (провери слики) и исто така на две копчиња не работи лед-от.
Следи комплет со кутија и додатоци.
Може да се проба на лице место.
Само од старт ве замолувам без карго.

Информации

Автор
Serko
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
256

Повеќе огласи од Serko

На врв Дно