Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
C

Продадено Cooler Master Quick Fire TK (Cherry MX Blue)

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
2.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.coolermaster.com/catalog/peripheral/keyboards/quick-fire-tk/
Купена 2014г. од сетек, максимално сочувана може да се провери и тестира во секое време, локација Скопје

Доаѓа во оригинална кутија со switch puller и кабел, комплетно исчистена и спремна за користење.

Повеќе инфо во ПП

Информации

Автор
CyberMen
Поднесена
Последна промена
Прегледи
781

Повеќе огласи од CyberMen

На врв Дно