• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
dangthe

Ducky One 2 SF механичка тастатура со Cherry MX Black свичеви

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
4.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.duckychannel.com.tw/en/Ducky-One2-SF
Тастатура Ducky One 2 SF - црна, со Cherry MX Black свичови, купена од Нексио, во беспрекорна состојба, под гаранција до 11.01.2023. Цена: 4000 денари фиксно.

  • Ми се допаѓа
Реакции: Oktar

Информации

Автор
dangthe
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
111

Повеќе огласи од dangthe

На врв Дно