1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

javascript

 1. Глупав
 2. Mechanic
 3. Martin1992
 4. Глупав
 5. V@rd0
 6. Markooo28
 7. pecko95
 8. Isak Keyten
 9. psyman
 10. alderson
 11. Isak Keyten
 12. brsnik
 13. JensenInterceptor
 14. Fatal1ty_
 15. dimsa
 16. Pulse
 17. Cevi