1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј
Pulse
Последна активност:
5 Април 2020 во 16:19
Зачленет:
26 oктомври 2014
Мислења:
1,240
Допаѓања:
1,288
Поени од трофеи:
380
Пол:
Машко
Веб-страна:
Локација:
127.0.0.1
Занимање:
Full Stack Web Developer

Сподели

Pulse

Practice makes perfect, Машко, од 127.0.0.1

Pulse последен пат беше виден (како):
5 Април 2020 во 16:19
  1. kloki
   kloki
   здраво,во врска со вчерашниот муабет за видео надзор може да ми предложиш некоја камера двр со снимање звуци,слики или сл.каде да набавам што ќе го задоволи моето барање лесно за монтажа поврзана преку писи практично и функционално невидливо за секој но достапно во секој момент за мене или одложно да можам да видам што и како се случува кај мене и околина.Поздрав и верувам ќе ми излезеш во пресрет!
   1. Pulse
    Pulse
    секој ама баш секој двр има тоа што го бараш... да снимаш слика и звук, да е достапно нон стоп, е само баш сам нема да знаеш да го монтираш, ако немаш претходно некои познавања. обрати се некаде кај што продаваат камери за видео надзор што и да земеш нема да згрешиш зошто е за домашна употреба.
    22 Јуни 2016
  2. Antonio Vasilevski
   Antonio Vasilevski
   Зашто неможам да ти пишам ПП? Сакам да те прашам за декодирање на alcatel.
   1. Pulse
    Pulse
    не сум ни забележал дека ПП не ми е дозволено.. бујрум.
    13 Март 2016
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За

  Пол:
  Машко
  Веб-страна:
  https://petrov.mk
  Локација:
  127.0.0.1
  Занимање:
  Full Stack Web Developer
  Processor & Cooler:
  Intel(R) Core(TM) i3-3110M CPU @ 2.4GHz 2.4GHz
  Storage:
  ADATA SU700 120GB SSD
  RAM:
  8 GB
  VGA:
  Intel(R) HD Graphics 4000
  Mouse:
  Logitech m105
  OS:
  Windows 7 Ultimate 64b
  Прекар:
  Max
  Професија:
  FullStack Web Developer
  Најчесто користени апликации:
  Mozilla Firefox, Atom, Adobe Photoshop CS6

  Потпис