Pulse
Последна активност:
24 ноември 2017 at 15:32
Зачленет:
26 oктомври 2014
Мислења:
1,063
Допаѓања:
927
Поени од трофеи:
330

Следачи 4

Пол:
Машко
Веб-страна:
Локација:
127.0.0.1
Занимање:
Full Stack Web Developer

Сподели

Pulse

Активен гик, Машко, од 127.0.0.1

http://forum.it.com.mk/posts/816748/ 14 Март 2016

Pulse последен пат беше виден (како):
24 ноември 2017 at 15:32
  1. kloki
   kloki
   здраво,во врска со вчерашниот муабет за видео надзор може да ми предложиш некоја камера двр со снимање звуци,слики или сл.каде да набавам што ќе го задоволи моето барање лесно за монтажа поврзана преку писи практично и функционално невидливо за секој но достапно во секој момент за мене или одложно да можам да видам што и како се случува кај мене и околина.Поздрав и верувам ќе ми излезеш во пресрет!
   1. Pulse
    Pulse
    секој ама баш секој двр има тоа што го бараш... да снимаш слика и звук, да е достапно нон стоп, е само баш сам нема да знаеш да го монтираш, ако немаш претходно некои познавања. обрати се некаде кај што продаваат камери за видео надзор што и да земеш нема да згрешиш зошто е за домашна употреба.
    22 Јуни 2016
  2. Pulse
  3. Antonio Vasilevski
   Antonio Vasilevski
   Зашто неможам да ти пишам ПП? Сакам да те прашам за декодирање на alcatel.
   1. Pulse
    Pulse
    не сум ни забележал дека ПП не ми е дозволено.. бујрум.
    13 Март 2016
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За

  Пол:
  Машко
  Веб-страна:
  https://bellavista.mk
  Локација:
  127.0.0.1
  Занимање:
  Full Stack Web Developer
  Processor & Cooler:
  Intel(R) Core(TM) i3-3110M CPU @ 2.4GHz 2.4GHz
  Storage:
  HGST HTS545050A7E380
  RAM:
  8 GB
  VGA:
  Intel(R) HD Graphics 4000
  Mouse:
  Logitech m105
  OS:
  Windows 10 Pro 64b
  Прекар:
  Max
  Професија:
  FE/BE Web Developer
  Програмски јазици:
  html, css, javascript, jquery, php, mysql, visual basic, visual c++
  Најчесто користени апликации:
  Mozilla Firefox, Atom, Adobe Photoshop CS6

  Потпис

  $signature = new Signature($user['Pulse']);
  echo $signature->print();