1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Mechanic
Последна активност:
19 Март 2020
Зачленет:
2 Мај 2016
Мислења:
56
Допаѓања:
16
Поени од трофеи:
10
Роденден:
15 Март 1990 (Возраст: 30)

Сподели

Mechanic

Intern, 30

Mechanic последен пат беше виден (како):
19 Март 2020