1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј
Cevi
Последна активност:
24 Март 2020
Зачленет:
5 Февруари 2009
Мислења:
333
Допаѓања:
32
Поени од трофеи:
362

Ги следи 2

Следачи 1

Пол:
Машко
Роденден:
8 Декември 1982 (Возраст: 37)

Сподели

Cevi

Intern, Машко, 37

Everybody wants to go to heaven, but nobody wants to die. 9 Март 2012

Cevi последен пат беше виден (како):
24 Март 2020
  1. Cevi
   Cevi
   Everybody wants to go to heaven, but nobody wants to die.
  2. xhktw
   xhktw
   братче уште ти чувам рамот:D
  3. kamikaza333
   kamikaza333
   Најверојатно како кај тебе порано и кај мене се случила грешка. Ја симнав играта го изгасив компјутерот и очекував да сум симнал 3 гб но не ми ги откуца и сеуште не ги е пак пробав да симнувам од ист сервер и колку што се сеќавам направив исто како претходната вечер но не ми успеа.
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За

  Пол:
  Машко
  Роденден:
  8 Декември 1982 (Возраст: 37)
  Прекар:
  Cevi
  Омилен цитат:
  "Јас сум оној што сум"
  Музика:
  Techno,New Age,Rock,Македонска,Turbo Folk.
  Видео:
  http://www.youtube.com/watch?v=3RPhu-Kdm0E
  Програмски јазици:
  /
  Најчесто користени апликации:
  Facebook;Google Chrome;Winamp...
  Омилен спорт:
  Sex. :)

  Потпис

  :)) Format C:fixes all :))

  Intel® Core™ i5-650 Processor (4M Cache, 3.20 GHz)
  Gigabyte GA-P55-UD3L
  Palit GeForce GTX 550 TI OC
  8GB DDR3 1333mhz