1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
dimsa
Последна активност:
15 Февруари 2019 at 18:11
Зачленет:
9 Јануари 2015
Мислења:
248
Допаѓања:
274
Поени од трофеи:
130

Сподели

dimsa

Gaining Experience

dimsa последен пат беше виден (како):
15 Февруари 2019 at 18:11