1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

HTML, CSS, JavaScript, XML базирани

Дискусии и помош во врска со описните јазици, како и нивна манипулација.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. skullmonkey
  Одговори:
  48
  Прегледи:
  1,088
 2. Mite1886
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  123
 3. Tranquility
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  305
 4. skullmonkey
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  336
 5. Глупав
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,886
 6. ajvar
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  636
 7. braobrao
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  361
 8. stefan_v
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,136
 9. 100JKO
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  318
 10. D3N1EL
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  482
 11. Petarys
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,057
 12. DeadWalker_
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  1,716
 13. Nikola147
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  321
 14. Nikola147
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  775
 15. skullmonkey
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  539
 16. Pulse
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  305
 17. pecko95
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  822
 18. Makedonec^
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  620
 19. Ulrezaj
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  529
 20. ekonomist
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,869
 21. Ulrezaj
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  469
 22. DareDevil
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  363
 23. makedonija12
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,049
 24. M.Pix
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  441
 25. Кристијан Про
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  494

Опции за прикажување на темите

Вчитување...