1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

android

 1. Luxell
 2. Avid
 3. spiritBreaker
 4. Three Cats Games
 5. maci92
 6. Pinceta
 7. JensenInterceptor
 8. ayahuasca
 9. Lastbreath
 10. McLui
 11. Глупав
 12. DaRkSiDe
 13. mkd
 14. RagingDemon
 15. JensenInterceptor