1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
maci92
Последна активност:
5 Мај 2020
Зачленет:
22 Јануари 2014
Мислења:
23
Допаѓања:
10
Поени од трофеи:
60
Пол:
Машко
Роденден:
13 Мај 1992 (Возраст: 28)

Сподели

maci92

Intern, Машко, 28

maci92 последен пат беше виден (како):
5 Мај 2020