1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
puscyfer
Последна активност:
27 Мај 2020 во 03:21
Зачленет:
10 Декември 2010
Мислења:
10
Допаѓања:
41
Поени од трофеи:
70

Сподели

puscyfer

Intern

puscyfer последен пат беше виден (како):
27 Мај 2020 во 03:21