1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Pinceta
Последна активност:
18 Јули 2019 во 12:50
Зачленет:
16 Март 2011
Мислења:
541
Допаѓања:
160
Поени од трофеи:
362

Ги следи 3

Следачи 4

Пол:
Машко
Роденден:
Февруари 12
Локација:
Скопје

Сподели

Pinceta

Gaining Experience, Машко, од Скопје

Pinceta последен пат беше виден (како):
Прегледува тема Продавам Xiaomi Mi 365 scooter тротинет, 18 Јули 2019 во 12:50