• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Проценка Xiaomi Mi 9 SE (Special Second Edition) 6/64

Статус
Затворена за нови мислења.

Глупав

On your way to fame
20 април 2008
1.095
692
Глупав's setup  
OS
Windows; MacOS; Linux
GSM Arena Spec
Android Version 10
MIUI 12.0.4 Global Stable


Слики може во ПП за посериозни пошто е стакло
(цело време со силиконска како и заштитно од спреде)

NOTE: после соодветна проценка можеби ќе иде на продажба...
 

Глупав

On your way to fame
20 април 2008
1.095
692
Глупав's setup  
OS
Windows; MacOS; Linux
13 333 мкд
или соодветна замена за 8th Ген Intel Platform PC делови

или поново...
Мислењето е автоматски споено:

после кратка консултација со Mi Store (бидејќи од поодамна беше споредувано)
се менува соодветно цената на

11 111мкд
 
Последна промена:

Глупав

On your way to fame
20 април 2008
1.095
692
Глупав's setup  
OS
Windows; MacOS; Linux
Скоро Mint состојба... Опции за dual space и dual apps... Android 11 со MIUI 12.5... 5.97"... Fingerprint поскромен отколку вграден face recognition... Android lock... App lock... Notification view option settings... Battery optimizer... Security scan... Ram booster... Trash cleaner and Deep clean... Батерија активност min 18h(06-00)... Dual SIM... NFC

9696мкд
 

Глупав

On your way to fame
20 април 2008
1.095
692
Глупав's setup  
OS
Windows; MacOS; Linux
Може и замена за 2*16GB Ram Kingston Fury Black 2666MHz

Sent using Tapatalk
 

Глупав

On your way to fame
20 април 2008
1.095
692
Глупав's setup  
OS
Windows; MacOS; Linux
На две рати, пола сега пола кога ќе го земете...

Sent using Tapatalk
 

Глупав

On your way to fame
20 април 2008
1.095
692
Глупав's setup  
OS
Windows; MacOS; Linux
Прв "газда", дедо го возел, и кутија ко од фабрика и гратис влажни марамчиња за бришење екран... IMG_20211121_200549.jpg

1000мкд попуст за готовина, за White Friday, што викаат во RM

Sent using Tapatalk
 
Последна промена:

Глупав

On your way to fame
20 април 2008
1.095
692
Глупав's setup  
OS
Windows; MacOS; Linux
сеуште важи попустот за Cyber Monday....

(значи) моментално 8778мкд...

може да се погледне и на Вајбер и на Пазар...
кутија комплет како од фабрика...

за Форумџии гратис АјТи муабет...
 

Глупав

On your way to fame
20 април 2008
1.095
692
Глупав's setup  
OS
Windows; MacOS; Linux
"Посен Петок"...
Продажба само комплет...
Плаќање на врата...
 

Глупав

On your way to fame
20 април 2008
1.095
692
Глупав's setup  
OS
Windows; MacOS; Linux
само денес и утре (за тие што нема да прочитаат денес)
по цена на iPhone 7 и ни денар помалку... 8 000мкд...
само оти сакам да го видам TAV...
 

Глупав

On your way to fame
20 април 2008
1.095
692
Глупав's setup  
OS
Windows; MacOS; Linux
7500мкд Финал Финал Финал PSD....

После ова може само да го дадам да му се радува некое дете со Гејмање...
 

Глупав

On your way to fame
20 април 2008
1.095
692
Глупав's setup  
OS
Windows; MacOS; Linux
Продадено на Валешанац... Со здравје да си користи идниот среќен добитник на телефонот подарок...

Sent using Tapatalk
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44.287
Мислења
920.570
Членови
32.944
Огласи
1.084
Најнов член
Scruzz
На врв Дно