1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Luxell
Последна активност:
28 Мај 2020 во 15:31
Зачленет:
7 Јули 2012
Мислења:
239
Допаѓања:
55
Поени од трофеи:
110
Пол:
Машко

Сподели

Luxell

Gaining Experience, Машко

Luxell последен пат беше виден (како):
28 Мај 2020 во 15:31