1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Топ 5 игри

Дискусија во форумот 'PC' започната од Happy, 11 Јуни 2015.

 1. Aleks88

  Aleks88
  Intern

  94
  30
  27 Февруари 2009
  #Splinter Cell
  #Crysis
  #Max Payne
  #GTA V
  #Forza Horizon 4
   
 2. Gappo

  Gappo
  Gaining Experience

  79
  96
  20 Јануари 2016
  Машко
  1. Half-Life 2
  2. Firewatch
  3. Return of the Obra Dinn
  4. Doki Doki Literature Club
  5. Portal 2
   
 3. davor_gjurcinoski

  davor_gjurcinoski
  Intern

  12
  5
  27 Декември 2019
  Машко
  Ако бара препорака тогаш нба 2к до 2015 се исклучени серверите.
  Испратено од JSN-L22 преку IT.mk форум апликација
   
Слични теми
 1. filipc.
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,230
 2. TheMarshal
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  236
 3. TATA_MATA
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  301
 4. edin.ademovic
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,336
Вчитување...

Сподели

Вчитување...