1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Tose1991
Последна активност:
28 Март 2020 во 16:22
Зачленет:
18 Април 2016
Мислења:
14
Допаѓања:
9
Поени од трофеи:
20

Ги следи 1

Пол:
Машко
Роденден:
12 Мај 1991 (Возраст: 28)

Сподели

Tose1991

Intern, Машко, 28

Tose1991 последен пат беше виден (како):
28 Март 2020 во 16:22