1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Dinamit
Последна активност:
1 Јуни 2020 во 13:28
Зачленет:
25 Мај 2013
Мислења:
371
Допаѓања:
397
Поени од трофеи:
280
Пол:
Машко

Сподели

Dinamit

Gaining Experience, Машко

Dinamit последен пат беше виден (како):
1 Јуни 2020 во 13:28