1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Aleks88
Последна активност:
25 Август 2019 во 20:58
Зачленет:
27 Февруари 2009
Мислења:
94
Допаѓања:
29
Поени од трофеи:
190

Сподели

Aleks88

Intern

Aleks88 последен пат беше виден (како):
25 Август 2019 во 20:58