• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Распродажба на графички картички

 • Ја почнал/а темата
 • #126

gOJDO

Illuminator
23 јануари 2008
9,874
15,225
сред село
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
Intel со вентилатор
Motherboard
Asus
Storage
полн
PSU
ЕВН Снабдување
RAM
алуминиумски
Video card
Super VGA
Case
closed
Mouse
хрчак домашен
Keyboard
механичка
Audio
сардисаунд
Monitor
телевизор у боја
OS
Windows
На некои карти намалени цени. На продажба:

1) Asus ROG Strix GeForce GTX 1080TI Gaming OC 11GB - Под гаранција до Септември 2020 година - 27000 денари
2) Asus Dual Radeon RX5700 EVO 8GB OC - Користина околу 100 часа вкупно, комплет пакување, под гаранција до Октомври 2022 година - 22500 денари
3) Gigabyte GTX 1070Ti Gaming OC 8GB - комплет пакување, гаранција 1 месец од мене - 14500 денари
4) Asus TUF GeForce GTX 1660 6GB OC - нова, неотпакувана, купена од странство, гаранција 2 години (се нафаќам да ја пратам за RMA) - 13500 денари
5) Asus ROG Strix GTX 1070 Gaming 8GB OC - купена од странство, многу малку користена, гаранција 1 месец од мене - 12000 денари
6) EVGA GeForce GTX 1660 XC Black Gaming 6GB - купена пред 1 месец од странство, гаранција 3 месеци од мене - 12000 денари
7) Manli GeForce GTX 1650 4GB no external power - Нова, bulk, гаранција 1 месец од мене (купена од странство) - 7000 денари
8) Gigabyte GeForce GTX 1060 G1 Gaming 3GB OC - Kупена во 2017, комплет пакување гаранција 1 месец - 6500 денари
9) Sapphire Radeon RX580 4GB Nitro+ OC - Купена во 2018 година, гаранција лично од мене 1 месец - 5000 денари
10) XFX Radeon RX580 GTS XXX 4GB OC - Купенa во 2017, гаранција од мене 1 месец, без кутија - 4500 денари
11) Gigabyte Radeon RX580 Gaming 4GB - Купена во 2017, гаранција од мене 1 месец - 4500 денари
12) Gigabyte GeForce GTX 1050TI Windforce 4GB OC - Купена пред двеипол години, комплет пакување, 1 месец гаранција од мене - 4500 денари

Цените се фиксни
075 437-061, Кирил
 
Последна промена:
 • Ја почнал/а темата
 • #127

gOJDO

Illuminator
23 јануари 2008
9,874
15,225
сред село
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
Intel со вентилатор
Motherboard
Asus
Storage
полн
PSU
ЕВН Снабдување
RAM
алуминиумски
Video card
Super VGA
Case
closed
Mouse
хрчак домашен
Keyboard
механичка
Audio
сардисаунд
Monitor
телевизор у боја
OS
Windows
Некои картички продадени. На продажба:

1) Asus ROG Strix GeForce GTX 1080TI Gaming OC 11GB - Под гаранција до Септември 2020 година - 27000 денари
2) Asus Dual Radeon RX5700 EVO 8GB OC - Користина околу 100 часа вкупно, комплет пакување, под гаранција до Октомври 2022 година - 22500 денари
3) Gigabyte GTX 1070Ti Gaming OC 8GB - комплет пакување, гаранција 1 месец од мене - 14500 денари
4) Asus TUF GeForce GTX 1660 6GB OC - нова, неотпакувана, купена од странство, гаранција 2 години (се нафаќам да ја пратам за RMA) - 13500 денари
5) Asus ROG Strix GTX 1070 Gaming 8GB OC - купена од странство, многу малку користена, гаранција 1 месец од мене - 12000 денари
6) EVGA GeForce GTX 1660 XC Black Gaming 6GB - купена пред 1 месец од странство, гаранција 3 месеци од мене - 12000 денари
7) Manli GeForce GTX 1650 4GB no external power - Нова, bulk, гаранција 1 месец од мене (купена од странство) - 7000 денари
8) Gigabyte GeForce GTX 1060 G1 Gaming 3GB OC - Kупена во 2017, комплет пакување гаранција 1 месец - 6500 денари

Цените се фиксни
075 437-061, Кирил
 
 • Ја почнал/а темата
 • #128

gOJDO

Illuminator
23 јануари 2008
9,874
15,225
сред село
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
Intel со вентилатор
Motherboard
Asus
Storage
полн
PSU
ЕВН Снабдување
RAM
алуминиумски
Video card
Super VGA
Case
closed
Mouse
хрчак домашен
Keyboard
механичка
Audio
сардисаунд
Monitor
телевизор у боја
OS
Windows
Некои картички продадени. На продажба:

1) Asus ROG Strix GeForce GTX 1080TI Gaming OC 11GB - Под гаранција до Септември 2020 година - 27000 денари
2) Gigabyte GTX 1070Ti Gaming OC 8GB - комплет пакување, гаранција 1 месец од мене - 14500 денари
3) Asus TUF GeForce GTX 1660 6GB OC - нова, неотпакувана, купена од странство, гаранција 23 месеци(се нафаќам да ја пратам за RMA) - 13500 денари
4) Asus ROG Strix GTX 1070 Gaming 8GB OC - купена од странство, многу малку користена, гаранција 1 месец од мене - 12000 денари
5) Asus ROG Strix 1650 4GB OC - купена од странство, користена 1 месец, гаранција од мене 1 година - 8500 денари
6) Asus GTX 1060 Dual 6GB OC - купена во 2017, комплет пакување, гаранција 1 месец од мене - 7500 денари
7) Asus GTX 1060 6GB Turbo - Купена во 2017, гаранција 1 месец од мене - 7000 денари
8) Manli GeForce GTX 1650 4GB no external power - Нова, bulk, гаранција 1 месец од мене (купена од странство) - 7000 денари
9) Gigabyte GeForce GTX 1060 G1 Gaming 3GB OC - Kупена во 2017, комплет пакување гаранција 1 месец - 6500 денари
10) Gigabyte RX580 Aorus Extreme OC 8GB - половна, гаранција 1 месец од мене - 6500 денари
11) Asus GTX 1060 Dual 3GB - купена во 2017, комплет пакување, гаранција 1 месец од мене - 6000 денари

Цените се фиксни
075 437-061, Кирил
 
Последна промена:
 • Ја почнал/а темата
 • #129

gOJDO

Illuminator
23 јануари 2008
9,874
15,225
сред село
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
Intel со вентилатор
Motherboard
Asus
Storage
полн
PSU
ЕВН Снабдување
RAM
алуминиумски
Video card
Super VGA
Case
closed
Mouse
хрчак домашен
Keyboard
механичка
Audio
сардисаунд
Monitor
телевизор у боја
OS
Windows
На продажба:

1) Gigabyte GTX 1070Ti Gaming OC 8GB - комплет пакување, гаранција 1 месец од мене - 14500 денари
2) Asus TUF GeForce GTX 1660 6GB OC - нова, неотпакувана, купена од странство, гаранција 23 месеци(се нафаќам да ја пратам за RMA) - 14500 денари
3) Asus ROG Strix GTX 1070 Gaming 8GB OC - купена од странство, многу малку користена, гаранција 1 месец од мене - 12000 денари
4) Asus ROG Strix 1650 4GB OC - купена од странство, користена 1 месец, гаранција од мене 1 година - 8500 денари
5) Asus GTX 1060 Dual 6GB OC - купена во 2017, комплет пакување, гаранција 1 месец од мене - 7500 денари
6) Asus GTX 1060 6GB Turbo - Купена во 2017, гаранција 1 месец од мене - 7000 денари
7) Manli GeForce GTX 1650 4GB no external power - Нова, bulk, гаранција 1 месец од мене (купена од странство) - 7000 денари
8) Gigabyte GeForce GTX 1060 G1 Gaming 3GB OC - Kупена во 2017, комплет пакување гаранција 1 месец - 6500 денари
9) Gigabyte RX580 Aorus Extreme OC 8GB - половна, гаранција 1 месец од мене - 6500 денари
10) Asus GTX 1060 Dual 3GB - купена во 2017, комплет пакување, гаранција 1 месец од мене - 6000 денари

Цените се фиксни
075 437-061, Кирил
 
Последна промена:
 • Ја почнал/а темата
 • #130

gOJDO

Illuminator
23 јануари 2008
9,874
15,225
сред село
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
Intel со вентилатор
Motherboard
Asus
Storage
полн
PSU
ЕВН Снабдување
RAM
алуминиумски
Video card
Super VGA
Case
closed
Mouse
хрчак домашен
Keyboard
механичка
Audio
сардисаунд
Monitor
телевизор у боја
OS
Windows
На продажба:

1) Gigabyte GTX 1070Ti Gaming OC 8GB - комплет пакување, гаранција 1 месец од мене - 14500 денари
2) Asus TUF GeForce GTX 1660 6GB OC - нова, неотпакувана, купена од странство, гаранција 23 месеци(се нафаќам да ја пратам за RMA) - 14500 денари
3) Asus ROG Strix GTX 1070 Gaming 8GB OC - купена од странство, многу малку користена, гаранција 1 месец од мене - 12000 денари
4) Asus ROG Strix 1650 4GB OC - купена од странство, користена 1 месец, гаранција од мене 1 година - 8500 денари
5) Asus GTX 1060 6GB Turbo - Купена во 2017, гаранција 1 месец од мене - 7000 денари
6) Manli GeForce GTX 1650 4GB no external power - Нова, bulk, гаранција 1 месец од мене (купена од странство) - 7000 денари
7) Gigabyte GeForce GTX 1060 G1 Gaming 3GB OC - Kупена во 2017, комплет пакување гаранција до Јули 2020 - 6500 денари
8) Gigabyte RX580 Aorus Extreme OC 8GB - половна, гаранција 1 месец од мене - 6500 денари
9) Asus GTX 1060 Dual 3GB - купена во 2017, комплет пакување, гаранција 1 месец од мене - 6000 денари
10) Sapphire Radeon RX580 4GB Nitro+ OC - Купена во 2018 година, гаранција лично од мене 1 месец - 5000 денари

Цените се фиксни
075 437-061, Кирил
 
Последна промена:
 • Ја почнал/а темата
 • #131

gOJDO

Illuminator
23 јануари 2008
9,874
15,225
сред село
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
Intel со вентилатор
Motherboard
Asus
Storage
полн
PSU
ЕВН Снабдување
RAM
алуминиумски
Video card
Super VGA
Case
closed
Mouse
хрчак домашен
Keyboard
механичка
Audio
сардисаунд
Monitor
телевизор у боја
OS
Windows
На продажба:

1) Gigabyte GTX 1070Ti Gaming OC 8GB - комплет пакување, гаранција 1 месец од мене - 14500 денари
2) Asus TUF GeForce GTX 1660 6GB OC - нова, неотпакувана, купена од странство, гаранција 23 месеци(се нафаќам да ја пратам за RMA) - 14500 денари
3) Asus ROG Strix GTX 1070 Gaming 8GB OC - купена од странство, многу малку користена, гаранција 1 месец од мене - 12000 денари
4) Asus ROG Strix 1650 4GB OC - купена од странство, користена 1 месец, гаранција од мене 1 година - 8500 денари
5) Gigabyte GeForce GTX 1060 G1 Gaming 3GB OC - Kупена во 2017, комплет пакување гаранција до Јули 2020 - 6500 денари
6) Gigabyte RX580 Aorus Extreme OC 8GB - половна, гаранција 1 месец од мене - 6500 денари
7) Asus GTX 1060 Dual 3GB - купена во 2017, комплет пакување, гаранција 1 месец од мене - 6000 денари
8) Sapphire Radeon RX580 4GB Nitro+ OC - Купена во 2018 година, гаранција лично од мене 1 месец - 5000 денари

Цените се фиксни
075 437-061, Кирил
 
Последна промена:
 • Ја почнал/а темата
 • #132

gOJDO

Illuminator
23 јануари 2008
9,874
15,225
сред село
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
Intel со вентилатор
Motherboard
Asus
Storage
полн
PSU
ЕВН Снабдување
RAM
алуминиумски
Video card
Super VGA
Case
closed
Mouse
хрчак домашен
Keyboard
механичка
Audio
сардисаунд
Monitor
телевизор у боја
OS
Windows
Некои картички продадени, додадени други. На продажба:

1) Gigabyte GTX 1070Ti Gaming OC 8GB - комплет пакување, гаранција 1 месец од мене - 14500 денари
2) Asus TUF GeForce GTX 1660 6GB OC - нова, неотпакувана, купена од странство, гаранција 23 месеци(се нафаќам да ја пратам за RMA) - 14500 денари
3) Asus ROG Strix GTX 1070 Gaming 8GB OC - купена од странство, многу малку користена, гаранција 1 месец од мене - 12000 денари
4) Asus ROG Strix 1650 4GB OC - купена на 24.01.2020, гаранција до 24.01.2022 година - 8500 денари
5) Gigabyte GeForce GTX 1060 G1 Gaming 3GB OC - Kупена во 2017, комплет пакување гаранција до Јули 2020 - 6500 денари
6) Sapphire RX580 Pulse 8GB OC - половна, гаранција 1 месец од мене - 6500 денари
7) Asus GTX 1060 Dual 3GB - купена во 2017, комплет пакување, гаранција 1 месец од мене - 6000 денари
8) Asus Dual RX580 4GB OC - половна, гаранција еден месец - 5000 денари

Цените се фиксни
075 437-061, Кирил
 
Последна промена:
 • Ја почнал/а темата
 • #133

gOJDO

Illuminator
23 јануари 2008
9,874
15,225
сред село
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
Intel со вентилатор
Motherboard
Asus
Storage
полн
PSU
ЕВН Снабдување
RAM
алуминиумски
Video card
Super VGA
Case
closed
Mouse
хрчак домашен
Keyboard
механичка
Audio
сардисаунд
Monitor
телевизор у боја
OS
Windows
На продажба:

1) Gigabyte GTX 1070Ti Gaming OC 8GB - комплет пакување, гаранција 1 месец од мене - 14500 денари
2) Asus TUF GeForce GTX 1660 6GB OC - нова, неотпакувана, купена од странство, гаранција 23 месеци(се нафаќам да ја пратам за RMA) - 14500 денари
3) Asus ROG Strix GTX 1070 Gaming 8GB OC - купена од странство, многу малку користена, гаранција 1 месец од мене - 12000 денари
4) Asus ROG Strix 1650 4GB OC - купена на 24.01.2020, гаранција до 24.01.2022 година - 8500 денари
5) Gigabyte GeForce GTX 1060 G1 Gaming 3GB OC - Kупена во 2017, комплет пакување гаранција до Јули 2020 - 6500 денари
6) Gigabyte GeForce GTX 1060 3GB Windorce 2 OC - Купена во Јули 2018, многу малкукористена, под гаранција до Јули 2020 - 6500 денари
7) Sapphire RX580 Pulse 8GB OC - половна, гаранција 1 месец од мене - 6500 денари
8) Asus Dual RX580 4GB OC - половна, гаранција еден месец - 5000 денари
9) XFX RX570 8GB OC XXX Edition - Купена во 2018, гаранција 1 месец од мене - 4500 денари
10) Gigabyte RX570 4GB Gaming OC - Купена во 2018, гаранција 1 месец од мене - 3700 денари


Цените се фиксни
075 437-061, Кирил
 
Последна промена:
 • Ја почнал/а темата
 • #134

gOJDO

Illuminator
23 јануари 2008
9,874
15,225
сред село
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
Intel со вентилатор
Motherboard
Asus
Storage
полн
PSU
ЕВН Снабдување
RAM
алуминиумски
Video card
Super VGA
Case
closed
Mouse
хрчак домашен
Keyboard
механичка
Audio
сардисаунд
Monitor
телевизор у боја
OS
Windows
На продажба:

1) Asus GeForce GTX 1080Ti Founder Edition 11GB - под гаранција до Јуни 2021 година - 26500 денари
2) Asus TUF GeForce GTX 1660 6GB OC - нова, неотпакувана, купена од странство, гаранција 23 месеци(се нафаќам да ја пратам за RMA) - 14500 денари
3) Asus ROG Strix 1650 4GB OC - купена на 24.01.2020, гаранција до 24.01.2022 година - 8500 денари
4) Gigabyte GeForce GTX 1060 3GB Windorce 2 OC - Купена во Јули 2018, многу малкукористена, под гаранција до Јули 2020 - 6500 денари
5) XFX RX570 8GB OC XXX Edition - Купена во 2018, гаранција 1 месец од мене - 4500 денари


Цените се фиксни
075 437-061, Кирил
 
 • Ја почнал/а темата
 • #135

gOJDO

Illuminator
23 јануари 2008
9,874
15,225
сред село
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
Intel со вентилатор
Motherboard
Asus
Storage
полн
PSU
ЕВН Снабдување
RAM
алуминиумски
Video card
Super VGA
Case
closed
Mouse
хрчак домашен
Keyboard
механичка
Audio
сардисаунд
Monitor
телевизор у боја
OS
Windows
На продажба:

1) Asus GeForce GTX 1080Ti Founder Edition 11GB - под гаранција до Јуни 2021 година - 26000 денари
2) Asus TUF GeForce GTX 1660 6GB OC - нова, неотпакувана, купена од странство, гаранција 23 месеци(се нафаќам да ја пратам за RMA) - 14000 денари
3) XFX RX570 8GB OC XXX Edition - Купена во 2018, гаранција 1 месец од мене - 4500 денари

Цените се фиксни
075 437-061, Кирил
 
Последна промена:
 • Ја почнал/а темата
 • #136

gOJDO

Illuminator
23 јануари 2008
9,874
15,225
сред село
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
Intel со вентилатор
Motherboard
Asus
Storage
полн
PSU
ЕВН Снабдување
RAM
алуминиумски
Video card
Super VGA
Case
closed
Mouse
хрчак домашен
Keyboard
механичка
Audio
сардисаунд
Monitor
телевизор у боја
OS
Windows
На продажба:

1) Asus GeForce GTX 1080Ti Founder Edition 11GB - под гаранција до Јуни 2021 година - 26000 денари
2) Asus TUF GeForce GTX 1660 6GB OC - нова, неотпакувана, купена од странство, гаранција 23 месеци(се нафаќам да ја пратам за RMA) - 13500 денари
4) Gigabyte GeForce GTX 1060 G1 Gaming 3GB OC - Kупена во 2017, гаранција 1 месец - 6500 денари
5) XFX RX570 8GB OC XXX Edition - Купена во 2018, гаранција 1 месец од мене - 4500 денари

Цените се фиксни
075 437-061, Кирил
 
Последна промена:
 • Ја почнал/а темата
 • #137

gOJDO

Illuminator
23 јануари 2008
9,874
15,225
сред село
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
Intel со вентилатор
Motherboard
Asus
Storage
полн
PSU
ЕВН Снабдување
RAM
алуминиумски
Video card
Super VGA
Case
closed
Mouse
хрчак домашен
Keyboard
механичка
Audio
сардисаунд
Monitor
телевизор у боја
OS
Windows
Донесени на продажба 10 многу малку користени графички картички XFX RX 580 GTS Black Edition 8GB OC (GPU: 1405MHz/VRAM: 8000MHz), сите во безпрекорна состојба, неотварани со фабрички фирмвери, спакувани во оригиналните кутии.

IMG-a4e3428038a15a2ff8a0ca94bebf82b3-V.jpg IMG-c3fbdb13a6ef517ad110705c9df0dc07-V.jpg IMG-14a30597c4b453b52c0a53da5fb96572-V.jpg IMG-fcb661f4990de4690e4fc9986e7bb84e-V.jpg

1) Asus GeForce GTX 1080Ti Founder Edition 11GB - под гаранција до Јуни 2021 година - 26000 денари
2) Asus TUF GeForce GTX 1660 6GB OC - нова, неотпакувана, купена од странство, гаранција 23 месеци(се нафаќам да ја пратам за RMA) - 13500 денари
3) XFX RX 580 GTS Black Edition 8GB OC - купени во 2018, многу малку користени, комплет пакување, 3 месеци гаранција - 7500 денари
4) Gigabyte GeForce GTX 1060 G1 Gaming 3GB OC - Kупена во 2017, гаранција 1 месец - 6500 денари
5) XFX RX570 8GB OC XXX Edition - Купена во 2018, гаранција 1 месец од мене - 4500 денари

Цените се фиксни
075 437-061, Кирил
 
Последна промена:
 • Ја почнал/а темата
 • #138

gOJDO

Illuminator
23 јануари 2008
9,874
15,225
сред село
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
Intel со вентилатор
Motherboard
Asus
Storage
полн
PSU
ЕВН Снабдување
RAM
алуминиумски
Video card
Super VGA
Case
closed
Mouse
хрчак домашен
Keyboard
механичка
Audio
сардисаунд
Monitor
телевизор у боја
OS
Windows
Повеќе картички се распродадени. Донесена е количина на Asus Dual RX580 4GB OC. На продажба:

1) XFX RX 580 GTS Black Edition 8GB OC - купени во 2018, многу малку користени, комплет пакување, 3 месеци гаранција - 7500 денари
2) Asus Dual RX580 4GB OC - Купени во 2017 година, 1 месец гаранција - 5000 денари

Цените се фиксни
075 437-061, Кирил
 
 • Ја почнал/а темата
 • #139

gOJDO

Illuminator
23 јануари 2008
9,874
15,225
сред село
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
Intel со вентилатор
Motherboard
Asus
Storage
полн
PSU
ЕВН Снабдување
RAM
алуминиумски
Video card
Super VGA
Case
closed
Mouse
хрчак домашен
Keyboard
механичка
Audio
сардисаунд
Monitor
телевизор у боја
OS
Windows
Донесена е количина на Sapphire RX570 4GB OC Pulse. На продажба:

1) XFX RX 580 GTS Black Edition 8GB OC - купени во 2018, многу малку користени, комплет пакување, 3 месеци гаранција - 7500 денари
2) XFX RX 580 GTS Black Edition 8GB OC - купени во 2018, без кутија, 1 месец гаранција - 7000 денари
3) Asus Dual RX580 4GB OC - Купени во 2017 година, 1 месец гаранција - 5000 денари
4) Sapphire RX570 4GB Pulse OC - Купени во 2018, без кутија, 1 месец гаранција - 4500 денари

Цените се фиксни
075 437-061, Кирил
 
Последна промена:
 • Ја почнал/а темата
 • #140

gOJDO

Illuminator
23 јануари 2008
9,874
15,225
сред село
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
Intel со вентилатор
Motherboard
Asus
Storage
полн
PSU
ЕВН Снабдување
RAM
алуминиумски
Video card
Super VGA
Case
closed
Mouse
хрчак домашен
Keyboard
механичка
Audio
сардисаунд
Monitor
телевизор у боја
OS
Windows
На продажба:

1) Asus Dual GTX 1650 4GB - нова(неотпакувана), 24 месеци гаранција - 9000 денари
2) Asus ROG Strix 1060 6GB - купена во 2018, 1 месец гаранција - 8500 денари
3) XFX RX 580 GTS Black Edition 8GB OC - купени во 2018, без кутија, 1 месец гаранција - 7000 денари
4) MSI Armor RX580 8GB OC - купени во 2018, 1 месец гаранција - 6500 денари
5) Sapphire Radeon RX580 4GB Nitro+ OC - Купена во 2018 година, 1 месец гаранција - 5500 денари
6) Asus Dual RX580 4GB OC - Купени во 2017 година, 1 месец гаранција - 5000 денари
7) Sapphire RX570 4GB Pulse OC - Купени во 2018, без кутија, 1 месец гаранција - 4500 денари

Цените се фиксни
075 437-061, Кирил
 
Последна промена:
 • Ја почнал/а темата
 • #141

gOJDO

Illuminator
23 јануари 2008
9,874
15,225
сред село
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
Intel со вентилатор
Motherboard
Asus
Storage
полн
PSU
ЕВН Снабдување
RAM
алуминиумски
Video card
Super VGA
Case
closed
Mouse
хрчак домашен
Keyboard
механичка
Audio
сардисаунд
Monitor
телевизор у боја
OS
Windows
На продажба:

1) Asus GeForce GTX 1080Ti Founder Edition 11GB - под гаранција до Јуни 2021 година - 26000 денари
2) Asus Dual GTX 1650 4GB - нова(неотпакувана), 23 месеци гаранција - 8500 денари
3) Asus ROG Strix 1060 6GB - купена во 2018, 1 месец гаранција - 8500 денари
4) XFX RX 580 GTS Black Edition 8GB OC - купени во 2018, без кутија, 1 месец гаранција - 7000 денари
5) MSI Armor RX580 8GB OC - купени во 2018, 1 месец гаранција - 6500 денари
6) Sapphire Radeon RX580 4GB Nitro+ OC - Купена во 2018 година, 1 месец гаранција - 5500 денари
7) Asus Dual RX580 4GB OC - Купени во 2017 година, 1 месец гаранција - 5000 денари

Цените се фиксни
075 437-061, Кирил
 
Последна промена:
 • Ја почнал/а темата
 • #142

gOJDO

Illuminator
23 јануари 2008
9,874
15,225
сред село
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
Intel со вентилатор
Motherboard
Asus
Storage
полн
PSU
ЕВН Снабдување
RAM
алуминиумски
Video card
Super VGA
Case
closed
Mouse
хрчак домашен
Keyboard
механичка
Audio
сардисаунд
Monitor
телевизор у боја
OS
Windows
На продажба:

1) Asus GeForce GTX 1080Ti Founder Edition 11GB - под гаранција до Јуни 2021 година - 26000 денари
2) Asus Dual GTX 1650 4GB - нова(неотпакувана), 23 месеци гаранција - 8500 денари
3) MSI Armor RX580 8GB OC - купени во 2018, 1 месец гаранција - 6500 денари
4) Sapphire Radeon RX580 4GB Nitro+ OC - Комплет пакување, купени во 2018 година, 1 месец гаранција - 5500 денари
5) Asus Dual RX580 4GB OC - Купени во 2017 година, 1 месец гаранција - 5000 денари

Цените се фиксни
075 437-061, Кирил
 
 • Ја почнал/а темата
 • #143

gOJDO

Illuminator
23 јануари 2008
9,874
15,225
сред село
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
Intel со вентилатор
Motherboard
Asus
Storage
полн
PSU
ЕВН Снабдување
RAM
алуминиумски
Video card
Super VGA
Case
closed
Mouse
хрчак домашен
Keyboard
механичка
Audio
сардисаунд
Monitor
телевизор у боја
OS
Windows
bump
 
 • Ја почнал/а темата
 • #144

gOJDO

Illuminator
23 јануари 2008
9,874
15,225
сред село
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
Intel со вентилатор
Motherboard
Asus
Storage
полн
PSU
ЕВН Снабдување
RAM
алуминиумски
Video card
Super VGA
Case
closed
Mouse
хрчак домашен
Keyboard
механичка
Audio
сардисаунд
Monitor
телевизор у боја
OS
Windows
На продажба:

1) Asus GeForce GTX 1080Ti Founder Edition 11GB - под гаранција до Јуни 2021 година - 26000 денари
2) Asus Dual GTX 1650 4GB - нова(неотпакувана), 22 месеци гаранција - 8500 денари
3) Gigabyte GTX 1060 6GB Aorus OC - комплет пакување, гаранција 1 месец - 8500 денари
4) Gigabyte GTX 1060 6GB G1 Gaming - еден месец гаранција - 8000 денари
5) Gigabyte GTX 1060 6GB Windforce 2X - гаранција 1 месец - 7500 денари
6) Asus GTX 1060 Dual 6GB OC - купена во 2017, комплет пакување, гаранција 1 месец - 7500 денари
7) Gigabyte GeForce GTX 1060 G1 Gaming 3GB OC - комплет пакување, гаранција 1 месец - 6000 денари
8) Sapphire Radeon RX580 4GB Nitro+ OC - Комплет пакување, купени во 2018 година, 1 месец гаранција - 5500 денари
9) Asus Dual RX580 4GB OC - Купени во 2017 година, 1 месец гаранција - 5000 денари

Цените се фиксни
075 437-061, Кирил
 
 • Ја почнал/а темата
 • #145

gOJDO

Illuminator
23 јануари 2008
9,874
15,225
сред село
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
Intel со вентилатор
Motherboard
Asus
Storage
полн
PSU
ЕВН Снабдување
RAM
алуминиумски
Video card
Super VGA
Case
closed
Mouse
хрчак домашен
Keyboard
механичка
Audio
сардисаунд
Monitor
телевизор у боја
OS
Windows
На продажба:

1) Asus GeForce GTX 1080Ti Founder Edition 11GB - под гаранција до Јуни 2021 година - 26000 денари
2) Asus Dual GTX 1650 4GB - нова(неотпакувана), 22 месеци гаранција - 8500 денари
3) Gigabyte GTX 1060 6GB Aorus OC - комплет пакување, гаранција 1 месец - 8500 денари
4) Gigabyte GTX 1060 6GB G1 Gaming - еден месец гаранција - 8000 денари
5) Gigabyte GTX 1060 6GB Windforce 2X - гаранција 1 месец - 7500 денари
6) Asus GTX 1060 Dual 6GB OC - купена во 2017, комплет пакување, гаранција 1 месец - 7500 денари
7) Gigabyte GeForce GTX 1060 G1 Gaming 3GB OC - комплет пакување, гаранција 1 месец - 6000 денари
8) Sapphire Radeon RX580 4GB Nitro+ OC - Комплет пакување, купени во 2018 година, 1 месец гаранција - 6000 денари
9) Asus Dual RX580 4GB OC - Купени во 2017 година, 1 месец гаранција - 5000 денари

Цените се фиксни
075 437-061, Кирил
 
Последна промена:
 • Ја почнал/а темата
 • #146

gOJDO

Illuminator
23 јануари 2008
9,874
15,225
сред село
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
Intel со вентилатор
Motherboard
Asus
Storage
полн
PSU
ЕВН Снабдување
RAM
алуминиумски
Video card
Super VGA
Case
closed
Mouse
хрчак домашен
Keyboard
механичка
Audio
сардисаунд
Monitor
телевизор у боја
OS
Windows
На продажба:

3) Gigabyte GTX 1060 6GB Aorus OC - комплет пакување, гаранција 1 месец - 8500 денари
4) Gigabyte GTX 1060 6GB G1 Gaming - еден месец гаранција - 8000 денари
5) Gigabyte GTX 1060 6GB Windforce 2X - гаранција 1 месец - 7500 денари
6) Asus GTX 1060 Dual 6GB OC - купена во 2017, комплет пакување, гаранција 1 месец - 7500 денари
7) Gigabyte GeForce GTX 1060 G1 Gaming 3GB OC - комплет пакување, гаранција 1 месец - 6000 денари
8) Sapphire Radeon RX580 4GB Nitro+ OC - Комплет пакување, купени во 2018 година, 1 месец гаранција - 6000 денари
9) Asus Dual RX580 4GB OC - Купени во 2017 година, 1 месец гаранција - 5000 денари

Цените се фиксни
075 437-061, Кирил
 
 • Ја почнал/а темата
 • #147

gOJDO

Illuminator
23 јануари 2008
9,874
15,225
сред село
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
Intel со вентилатор
Motherboard
Asus
Storage
полн
PSU
ЕВН Снабдување
RAM
алуминиумски
Video card
Super VGA
Case
closed
Mouse
хрчак домашен
Keyboard
механичка
Audio
сардисаунд
Monitor
телевизор у боја
OS
Windows
На продажба:

1) Asus ROG Strix GeForce GTX 1080TI Gaming 11GB - Под гаранција до Јуни 2021 година - 22000 денари
2) Gigabyte GeForce GTX 1070Ti AorusOC 8GB - комплет пакување, гаранција 1 месец - 14000 денари
3) Asus GeForce GTX 1070Ti Cerberus 8GB - комплет пакување, гаранција 4 месеци - 14000 денари
4) MSI GeForce GTX 1070Ti Gaming 8GB - гаранција 1 месец - 14000 денари
5) Asus TUF GeForce GTX 1660 6GB OC - нова, неотпакувана, гаранција 2 години - 13500 денари
6) Asus ROG Strix GTX 1070 Gaming 8GB OC - гаранција 1 месец од мене - 12000 денари
7) Asus TUF GeForce GTX 1650 4GB OC - нова, неотпакувана, гаранција 2 години - 9000 денари
8) Sapphire Radeon RX480 4GB Nitro+ OC - гаранција 1 месец - 5500 денари

075 437-061, Кирил
 
Последна промена:
 • Ја почнал/а темата
 • #148

gOJDO

Illuminator
23 јануари 2008
9,874
15,225
сред село
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
Intel со вентилатор
Motherboard
Asus
Storage
полн
PSU
ЕВН Снабдување
RAM
алуминиумски
Video card
Super VGA
Case
closed
Mouse
хрчак домашен
Keyboard
механичка
Audio
сардисаунд
Monitor
телевизор у боја
OS
Windows
На продажба:

1) MSI RTX 3070 Gaming X Trio 8GB - нови, комплет пакување, гаранција 23 месеци - 42500 денари
2) Gigabyte GeForce GTX 1070Ti AorusOC 8GB - комплет пакување, гаранција 1 месец - 14000 денари
3) Asus GeForce GTX 1070Ti Cerberus 8GB - комплет пакување, гаранција 4 месеци - 14000 денари
4) MSI GeForce GTX 1070Ti Gaming 8GB - гаранција 1 месец - 14000 денари
5) XFX Radeon RX580 GTS XXX 4GB OC - Под гаранција 1 месец, без кутија - 5500 денари

075 437-061, Кирил
 
Последна промена:
 • Ја почнал/а темата
 • #149

gOJDO

Illuminator
23 јануари 2008
9,874
15,225
сред село
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
Intel со вентилатор
Motherboard
Asus
Storage
полн
PSU
ЕВН Снабдување
RAM
алуминиумски
Video card
Super VGA
Case
closed
Mouse
хрчак домашен
Keyboard
механичка
Audio
сардисаунд
Monitor
телевизор у боја
OS
Windows

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,680
Мислења
830,410
Членови
28,684
Најнов член
Doroti
На врв Дно