1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Cape
Последна активност:
20 Февруари 2020 во 17:43
Зачленет:
23 Март 2011
Мислења:
102
Допаѓања:
56
Поени од трофеи:
110
Пол:
Машко

Сподели

Cape

Gaining Experience, Машко

Cape последен пат беше виден (како):
Прегледува тема Продавам Микротик рутери, 20 Февруари 2020 во 17:43