1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
dino
Последна активност:
27 Јуни 2019 во 00:10
Зачленет:
5 Јули 2009
Мислења:
391
Допаѓања:
92
Поени од трофеи:
135
Роденден:
25 oктомври 1987 (Возраст: 31)

Сподели

dino

Gaining Experience, 31

dino последен пат беше виден (како):
[Преку Tapatalk] Учествува во порака, 27 Јуни 2019 во 00:10