1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
kantarion
Последна активност:
14 Септември 2019 во 22:54
Зачленет:
21 Август 2007
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
170

Сподели

kantarion

Intern

kantarion последен пат беше виден (како):
14 Септември 2019 во 22:54