1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Распродажба на графички картички

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gOJDO, 12 Декември 2018.

 1. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,455
  13,618
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  Додадени различни модели на графички картички:

  1) 1x Gigabyte GTX 1080TI 11GB Gaming OC, купена на крај на 2017, користена по 1 час дневно за гејминг од син ми, екстра сочувана, 1 месец гаранција од мене - 25000 денари
  2) резервирана EVGA GTX 1070TI 8GB OC SuperClocked Black Edition - Купена во Март 2018, под гаранција до Март 2020, комплет пакување - 15000 денари
  3) 1x Asus GTX 1070 Dual 8GB OC - Купена на почеток на 2018 од странство, гаранција еден месец од мене - 12500 денари
  4) 3x Asus GTX 1060 6GB Turbo - под гаранција уште 10 месеци - 8000 денари
  5) 4x Inno3D GTX 1060 6GB X2 - Купени во 2018, гаранција 1 месец - 7000 денари
  6) резервирана Gigabyte GTX 1060 G1 Gaming 3GB OC - гаранција 1 месец - 6500 денари
  7) резервирана Gigabyte GTX 1060 Windforce 2X 3GB OC - гаранција 1 месец од мене - 6000 денари
  8) 3x XFX RX570 4GB Black Edition - Купени во 2018, гаранција од мене 1 месец, без кутија - 4000 денари
  9) 1x Gigabyte GTX 1050 Windforce 2X OC 2GB - Kупена во 2017, гаранција 1 месец од мене - 4000 денари
  10) 1x Asus Strix R7 370 DirectCU2 OC 4GB - гаранција од мене 1 месец, без кутија - 2700 денари
  11) 1x Sapphire R9 270X DualX OC 2GB - 2000 денари


  075 437-061, Кирил
   
  Последна промена: 31 oктомври 2019
  На Pane-G, 1zzy_st, shifty и уште 2 други им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,455
  13,618
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  Некли картички продадени, на некои намалени цени. На продажба:

  1) 1x Gigabyte GTX 1080TI 11GB Gaming OC, купена на крај на 2017, користена по 1 час дневно за гејминг од син ми, екстра сочувана, 1 месец гаранција од мене - 25000 денари
  2) 1x Asus GTX 1070 Dual 8GB OC - Купена на почеток на 2018 од странство, гаранција еден месец од мене - 12500 денари
  3) 3x Asus GTX 1060 6GB Turbo - под гаранција уште 10 месеци - 7700 денари
  4) 4x Inno3D GTX 1060 6GB X2 - Купени во 2018, гаранција 1 месец - 6700 денари
  5) 3x XFX RX570 4GB Black Edition - Купени во 2018, гаранција од мене 1 месец, без кутија - 4000 денари
  6) 1x Gigabyte GTX 1050 Windforce 2X OC 2GB - Kупена во 2017, гаранција 1 месец од мене - 4000 денари
  7) 1x Asus Strix R7 370 DirectCU2 OC 4GB - гаранција од мене 1 месец, без кутија - 2700 денари

  Цените се фиксни
  075 437-061, Кирил
   
  На Ace Lud и GGTT1 им се допаѓа ова.
 3. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,455
  13,618
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  На продажба:

  1) 1x Gigabyte GTX 1080TI 11GB Gaming OC, купена на крај на 2017, користена по 1 час дневно за гејминг од син ми, екстра сочувана, 1 месец гаранција од мене - 25000 денари
  2) 1x Asus GTX 1070 Dual 8GB OC - Купена на почеток на 2018 од странство, гаранција еден месец од мене - 12500 денари
  3) 3x Asus GTX 1060 6GB Turbo - под гаранција уште 10 месеци - 7700 денари
  4) 4x Inno3D GTX 1060 6GB X2 - Купени во 2018, гаранција 1 месец - 6700 денари
  5) 3x XFX RX570 4GB Black Edition - Купени во 2018, гаранција од мене 1 месец, без кутија - 4000 денари
  6) 1x Gigabyte GTX 1050 Windforce 2X OC 2GB - Kупена во 2017, гаранција 1 месец од мене - 4000 денари
  7) 1x Gigabyte GTX 960 Windforce 2X OC 2GB - Купена во 2016, гаранција 1 месец - 3500 денари
  8) 1x Asus Strix R7 370 DirectCU2 OC 4GB - гаранција од мене 1 месец, без кутија - 2700 денари

  Цените се фиксни
  075 437-061, Кирил
   
  На GGTT1 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,455
  13,618
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  На продажба:

  1) 1x Asus GTX 1070 Dual 8GB OC - Купена на почеток на 2018 од странство, гаранција еден месец од мене - 12500 денари
  2) 2x Asus GTX 1060 6GB Turbo - под гаранција уште 10 месеци - 7500 денари
  3) 9x Inno3D GTX 1060 6GB X2 - Купени во 2018, гаранција 1 месец - 6500 денари
  4) 9x XFX RX580 GTS XXX 4GB OC - Купени во 2017, гаранција од мене 3 месеци, без кутија - 5000 денари
  5) 3x XFX RX570 4GB Black Edition - Купени во 2018, гаранција од мене 1 месец, без кутија - 3700 денари
  6) 1x Gigabyte GTX 960 Windforce 2X OC 2GB - Купена во 2016, гаранција 1 месец - 3500 денари

  Цените се фиксни
  075 437-061, Кирил
   
  Последна промена: 8 ноември 2019
  Alex18, Teo420 и на GGTT1 им се допаѓа ова.
 5. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,455
  13,618
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  На продажба:

  1) 1x Asus GTX 1070 Dual 8GB OC - Купена на почеток на 2018 од странство, гаранција еден месец од мене - 12500 денари
  2) 9x Inno3D GTX 1060 6GB X2 - Купени во 2018, гаранција 1 месец - 6500 денари
  3) 9x XFX RX580 GTS XXX 4GB OC - Купени во 2017, гаранција од мене 3 месеци, без кутија - 4800 денари
  4) 9x XFX RX580 GTS XXX 4GB OC - Купени во 2017, гаранција од мене 1 месец, без кутија - 4500 денари
  5) 2x XFX RX570 4GB Black Edition - Купени во 2018, гаранција од мене 1 месец, без кутија - 3700 денари
  6) 1x Gigabyte GTX 960 Windforce 2X OC 2GB - Купена во 2016, гаранција 1 месец - 3500 денари

  Цените се фиксни
  075 437-061, Кирил
   
  Последна промена: 12 ноември 2019
  На GGTT1 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,455
  13,618
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  Продадени сите Inno3D 1060 6GB, останато на продажба:

  1) 1x Asus GTX 1070 Dual 8GB OC - Купена на почеток на 2018 од странство, гаранција еден месец од мене - 12500 денари
  2) 9x XFX RX580 GTS XXX 4GB OC - Купени во 2017, гаранција од мене 3 месеци, без кутија - 4800 денари
  3) 9x XFX RX580 GTS XXX 4GB OC - Купени во 2017, гаранција од мене 1 месец, без кутија - 4500 денари
  4) 2x XFX RX570 4GB Black Edition - Купени во 2018, гаранција од мене 1 месец, без кутија - 3700 денари
  5) 1x Gigabyte GTX 960 Windforce 2X OC 2GB - Купена во 2016, гаранција 1 месец - 3500 денари

  Цените се фиксни
  075 437-061, Кирил
   
  На GGTT1 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,455
  13,618
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  Резервирани една GTX 1070 со 9 месеци гаранција и последната XFX RX570.

  На продажба:

  1) 2x Gigabyte GTX 1070 8GB G1 Gaming - Купени во Август 2018, комплет пакување, под гаранција до Мај 2021 - 14000 денари
  2) 1x Gigabyte GTX 1070 8GB G1 Gaming - Купени во Август 2018, комплет пакување, под гаранција до Август 2020 - 13500 денари
  3) 8x XFX RX580 GTS XXX 4GB OC - Купени во 2017, гаранција од мене 3 месеци, без кутија - 4800 денари
  4) 8x XFX RX580 GTS XXX 4GB OC - Купени во 2017, гаранција од мене 1 месец, без кутија - 4500 денари
  5) Gigabyte GTX 960 Windforce 2X OC 2GB - Купена во 2016, гаранција 1 месец - 3500 денари

  Цените се фиксни
  075 437-061, Кирил
   
 8. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,455
  13,618
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  На продажба:

  20191116_183033.jpg 20191117_232438.jpg 20191117_232513.jpg

  1) Gigabyte GTX 1070 8GB G1 Gaming - Купени во Август 2018, комплет пакување, под гаранција до Мај 2021 - 14000 денари
  2) Gigabyte GTX 1070 8GB G1 Gaming - Купени во Август 2018, комплет пакување, под гаранција до Август 2020 - 13500 денари
  3) MSI GTX 1060 Gaming 3GB OC - Купена во 2017, гаранција еден месец од мене - 6500 денари
  4) Gigabyte GTX 1060 3GB Windforce 2X OC - Купена во 2017, гаранција 1 месец од мене - 6000 денари
  5) XFX RX580 GTS XXX 4GB OC - Купени во 2017, гаранција од мене 3 месеци, без кутија - 4800 денари
  6) XFX RX580 GTS XXX 4GB OC - Купени во 2017, гаранција од мене 1 месец, без кутија - 4500 денари
  7) XFX RX570 4GB Black Edition - Купени во 2018, гаранција од мене 1 месец, без кутија - 3700 денари
  8) Gigabyte GTX 960 Windforce 2X OC 2GB - Купена во 2016, гаранција 1 месец - 3500 денари
  9) Asus Strix R7 370 DirectCU2 OC 4GB - гаранција од мене 1 месец, без кутија - 2700 денари
  10) Gigabyte GT 1030 2GB OC - комплет пакување, гаранција 1 месец од мене - 2500 денари

  Цените се фиксни
  075 437-061, Кирил
   
  Последна промена: 18 ноември 2019
  viktorijano, Ace Lud и на GGTT1 им се допаѓа ова.
 9. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,455
  13,618
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  Некои карти се продадени, на други се намалени цените...На продажба:

  1) Gigabyte GTX 1070 8GB G1 Gaming - Купени во Август 2018, комплет пакување, под гаранција до Мај 2021 - 14000 денари
  2) Gigabyte GTX 1070 8GB G1 Gaming - Купена во Август 2018, комплет пакување, под гаранција до Август 2020 - 13500 денари
  3) MSI GTX 1060 Gaming 3GB OC - Купени во 2017, гаранција еден месец од мене - 6000 денари
  4) Gigabyte GTX 1060 3GB Windforce 2X OC - Купени во 2017, гаранција 1 месец од мене - 5500 денари
  5) XFX RX580 GTS XXX 4GB OC - Купени во 2017, гаранција од мене 3 месеци, без кутија - 4800 денари
  6) XFX RX580 GTS XXX 4GB OC - Купени во 2017, гаранција од мене 1 месец, без кутија - 4500 денари
  7) Gigabyte GTX 960 Windforce 2X OC 2GB - Купена во 2016, гаранција 1 месец - 3300 денари
  8) Asus Strix R7 370 DirectCU2 OC 4GB - гаранција од мене 1 месец, без кутија - 2500 денари

  Цените се фиксни
  075 437-061, Кирил
   
  Последна промена: 20 ноември 2019
  На viktorijano и GGTT1 им се допаѓа ова.
 10. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,455
  13,618
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  На продажба:

  1) Gigabyte GTX 1070 8GB G1 Gaming - Купена во Август 2018, комплет пакување, под гаранција до Август 2020 - 13500 денари
  2) MSI GTX 1060 Gaming 3GB OC - Купени во 2017, гаранција еден месец од мене - 6000 денари
  3) Gigabyte GTX 1060 3GB Windforce 2X OC - Купени во 2017, гаранција 1 месец од мене - 5500 денари
  4) XFX RX580 GTS XXX 4GB OC - Купени во 2017, гаранција од мене 3 месеци, без кутија - 4800 денари
  5) XFX RX580 GTS XXX 4GB OC - Купени во 2017, гаранција од мене 1 месец, без кутија - 4500 денари
  6) Gigabyte GTX 960 Windforce 2X OC 2GB - Купена во 2016, гаранција 1 месец - 3300 денари

  Цените се фиксни
  075 437-061, Кирил
   
  На viktorijano и GGTT1 им се допаѓа ова.
 11. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,455
  13,618
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  На продажба:

  1) Gigabyte GTX 1070 8GB G1 Gaming - Купена во Август 2018, комплет пакување, под гаранција до Август 2020 - 13500 денари
  2) Gigabyte GTX 1060 6GB G1 Gaming - без кутија, еден месец гаранција од мене - 8000 денари
  3) MSI GTX 1060 Gaming 3GB OC - Купени во 2017, гаранција еден месец од мене - 6000 денари
  4) Gigabyte GTX 1060 3GB Windforce 2X OC - Купени во 2017, гаранција 1 месец од мене - 5500 денари
  5) XFX RX580 GTS XXX 4GB OC - Купени во 2017, гаранција од мене 3 месеци, без кутија - 4800 денари
  6) XFX RX580 GTS XXX 4GB OC - Купени во 2017, гаранција од мене 1 месец, без кутија - 4500 денари
  7) Gigabyte GTX 960 Windforce 2X OC 2GB - Купена во 2016, гаранција 1 месец - 3300 денари

  Цените се фиксни
  075 437-061, Кирил
   
  На viktorijano, Pane-G, GGTT1 и уште 2 други им се допаѓа ова.
 12. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,455
  13,618
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  1) Gigabyte GTX 1070 8GB Xtreme Gaming OC - Купена во 2017, комплет пакување, валидна фабричка гаранција 20 месеци - 14000 денари
  2) Gigabyte GTX 1070 8GB Xtreme Gaming OC - Купена во 2017, комплет пакување, гаранција 1 месец- 13000 денари
  3) Gigabyte GTX 1070 8GB G1 Gaming - Купена во 2017, комплет пакување, гаранција 1 месец- 12500 денари
  4) Gigabyte GTX 1060 6GB G1 Gaming - без кутија, еден месец гаранција од мене - 8000 денари
  5) MSI GTX 1060 Gaming 3GB OC - Купени во 2017, гаранција еден месец од мене - 6000 денари
  6) Gigabyte GTX 1060 3GB Windforce 2X OC - Купени во 2017, гаранција 1 месец од мене - 5500 денари
  7) Asus ROG Strix 1050TI 4GB - Kупени во 2018, гаранција до 2021 година - 5200 денари
  8) XFX RX580 GTS XXX 4GB OC - Купени во 2017, гаранција од мене 3 месеци, без кутија - 4800 денари
  9) XFX RX580 GTS XXX 4GB OC - Купени во 2017, гаранција од мене 1 месец, без кутија - 4500 денари
  10) Gigabyte GTX 1030 Silent Low Profile 2GB - Купена во 2017, комплет пакување, гаранција 1 месец - 2500 денари
  11) Asus Radeon RX550 4GB - Купени во 2017, гаранција 1 месец од мене - 2200 денари
  12) Gigabyte GT730 2GB - 1200 денари

  Цените се фиксни
  075 437-061, Кирил
   
  Последна промена: 12 Декември 2019
  На viktorijano, PC_GAMER, Bozoo и уште 4 други им се допаѓа ова.
 13. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,455
  13,618
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  Додадени нови и половни графички картички RTX 2060, GTX 1050TI и GTX960 4GB:

  20191214_101801.jpg 20191214_104955.jpg 20191214_105027.jpg

  1) Gigabyte RTX 2060 Windforce 6GB OC - Купена пред 2 месеци (користна помалку од 50 часа), комплет пакување, под гаранција уште 22 месеци - 19500 денари
  2) Gigabyte GTX 1070 8GB Xtreme Gaming OC - Купена во 2017, комплет пакување, валидна фабричка гаранција 20 месеци - 14000 денари
  3) Gigabyte GTX 1070 8GB Xtreme Gaming OC - Купена во 2017, комплет пакување, гаранција 1 месец- 13000 денари
  4) Gigabyte GTX 1070 8GB G1 Gaming - Купена во 2017, комплет пакување, гаранција 1 месец- 12500 денари
  5) Gigabyte GTX 1050TI Windforce 4GB OC - Нова, комплет пакување, 2 години гаранција - 7000 денари
  6) Gigabyte GTX 1050TI 4GB OC - Нова, комплет пакување, 2 години гаранција - 6500 денари
  7) MSI GTX 1060 Gaming 3GB OC - Купени во 2017, гаранција еден месец од мене - 6000 денари
  8) Gigabyte GTX 1060 3GB Windforce 2X OC - Купени во 2017, гаранција 1 месец од мене - 5500 денари
  9) Asus ROG Strix 1050TI 4GB OC - Kупени во 2018, гаранција до 2021 година - 5200 денари
  10) Asus Cerberus 1050TI 4GB OC - 14 месеци користена, комплет пакување, под гаранција уште 22 месеци - 5000 денари
  11) XFX RX580 GTS XXX 4GB OC - Купени во 2017, гаранција од мене 3 месеци, без кутија - 4800 денари
  12) XFX RX580 GTS XXX 4GB OC - Купени во 2017, гаранција од мене 1 месец, без кутија - 4500 денари
  13) Gigabyte GTX960 Windofrce 2X OC 4GB - комплет пакување, истечена гаранција - 3800 денари
  14) Gigabyte GTX 1030 Silent Low Profile 2GB - Купена во 2017, комплет пакување, гаранција 1 месец - 2500 денари
  15) Asus Radeon RX550 4GB - Купени во 2017, гаранција 1 месец од мене - 2200 денари


  Цените се фиксни
  075 437-061, Кирил
   
  Последна промена: 16 Декември 2019
  На viktorijano, shifty, PC_GAMER и уште 4 други им се допаѓа ова.
 14. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,455
  13,618
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  Некои картички се продадени, на некои им е намалена цената. На продажба:

  1) Gigabyte GTX 1070 8GB Xtreme Gaming OC - Купена во 2017, комплет пакување, валидна фабричка гаранција 20 месеци - 14000 денари
  2) Gigabyte GTX 1050TI Windforce 4GB OC - Нова, комплет пакување, 2 години гаранција - 7000 денари
  3) MSI GTX 1060 Gaming 3GB OC - Купени во 2017, гаранција еден месец од мене - 6000 денари
  4) Gigabyte GTX 1060 3GB Windforce 2X OC - Купена во 2017, гаранција 1 месец од мене - 5500 денари
  5) Asus ROG Strix 1050TI 4GB OC - Kупени во 2018, гаранција до 2021 година - 5000 денари
  6) Asus Cerberus 1050TI 4GB OC - 14 месеци користена, комплет пакување, под гаранција уште 22 месеци - 5000 денари
  7) XFX RX580 GTS XXX 4GB OC - Купени во 2017, гаранција од мене 3 месеци, без кутија - 4800 денари
  8) XFX RX580 GTS XXX 4GB OC - Купени во 2017, гаранција од мене 1 месец, без кутија - 4500 денари


  Цените се фиксни
  075 437-061, Кирил
   
  Последна промена: 23 Декември 2019
  На viktorijano и GGTT1 им се допаѓа ова.
 15. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,455
  13,618
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  Додадени нови графички картички, намалени цени на некои. На продажба:

  IMG-b809b42fc4edca62f203d35edbeccd85-V.jpg

  2) Manli GTX 1650 4GB no external power - Нова, комплет пакување, гаранција 1 месец од мене (купена од странство) - 7500 денари
  3) Gigabyte GTX 1050TI Windforce 4GB OC - Нова, комплет пакување, 2 години гаранција - 7000 денари
  4) MSI GTX 1060 Gaming 3GB OC - Купени во 2017, гаранција еден месец од мене - 6000 денари
  5) Gigabyte GTX 1060 3GB Windforce 2X OC - Купена во 2017, гаранција 1 месец од мене - 5500 денари
  6) Asus ROG Strix 1050TI 4GB OC - Kупени во 2018, гаранција до 2021 година - 5000 денари
  7) Asus Cerberus 1050TI 4GB OC - 14 месеци користена, комплет пакување, под гаранција уште 22 месеци - 5000 денари
  8) XFX RX580 GTS XXX 4GB OC - Купени во 2017, гаранција од мене 3 месеци, без кутија - 4500 денари
  9) XFX RX580 GTS XXX 4GB OC - Купени во 2017, гаранција од мене 1 месец, без кутија - 4200 денари


  Цените се фиксни
  075 437-061, Кирил
   

  Прикачени датотеки:

  Последна промена: 10 Јануари 2020
  На viktorijano, GGTT1, PC_GAMER и уште 2 други им се допаѓа ова.
 16. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,455
  13,618
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  Продадена ASUS Strix 2080 Super на член од форумов. Донесена друга, MSI Ventus 2080 Super 8GB користена севкупно помалку од 40 часа, под гаранција 21 месец.

  1) MSI GTX 2080 Super Ventus 8GB OC - купена пред 3 месеци, користена помалку од 40 часа, комплет пакување, гаранција 21 месец - 41000 денари
  2) Asus GTX 1070 Dual 8GB OC - произведена/купена во 2018 од странство, гаранција 1 месец од мене - 12500 денари
  3) Manli GTX 1650 4GB no external power - Нова, комплет пакување, гаранција 1 месец од мене (купена од странство) - 7500 денари
  4) Gigabyte GTX 1050TI Windforce 4GB OC - Нова, комплет пакување, 2 години гаранција - 7000 денари
  5) MSI GTX 1060 Gaming 3GB OC - Купени во 2017, гаранција еден месец од мене - 6000 денари
  6) Gigabyte GTX 1060 3GB Windforce 2X OC - Купена во 2017, гаранција 1 месец од мене - 5500 денари
  7) Asus ROG Strix 1050TI 4GB OC - Kупени во 2018, гаранција до 2021 година - 5000 денари
  8) Asus Cerberus 1050TI 4GB OC - 14 месеци користена, комплет пакување, под гаранција уште 22 месеци - 5000 денари
  9) XFX RX580 GTS XXX 4GB OC - Купени во 2017, гаранција од мене 3 месеци, без кутија - 4500 денари
  10) XFX RX580 GTS XXX 4GB OC - Купени во 2017, гаранција од мене 1 месец, без кутија - 4200 денари


  Цените се фиксни
  075 437-061, Кирил
   
  viktorijano, PC_GAMER и на GGTT1 им се допаѓа ова.
 17. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,455
  13,618
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  Ажурирана листа со намалени цени:

  1) MSI GTX 2080 Super Ventus 8GB OC - купена пред 3 месеци, користена помалку од 40 часа, комплет пакување, гаранција 21 месец - 40000 денари
  2) Asus GTX 1070 Dual 8GB OC - произведена/купена во 2018 од странство, гаранција 1 месец од мене - 12500 денари
  3) Manli GTX 1650 4GB no external power - Нова, комплет пакување, гаранција 1 месец од мене (купена од странство) - 7000 денари
  4) Gigabyte GTX 1050TI Windforce 4GB OC - Нова, комплет пакување, 2 години гаранција - 6500 денари
  5) Gigabyte GTX 1060 G1 Gaming 3GB OC - гаранција 1 месец - 6000 денари
  6) MSI GTX 1060 Gaming 3GB OC - Купени во 2017, гаранција еден месец од мене - 6000 денари
  7) Gigabyte GTX 1060 3GB Windforce 2X OC - Купена во 2017, гаранција 1 месец од мене - 5500 денари
  8) XFX RX580 GTS XXX 4GB OC - Купенa во 2017, гаранција од мене 3 месеци, без кутија - 4500 денари
  9) XFX RX580 GTS XXX 4GB OC - Купенa во 2017, гаранција од мене 1 месец, без кутија - 4200 денари


  Цените се фиксни
  075 437-061, Кирил
   
  viktorijano, PC_GAMER, Ace Lud и на уште 1 им се допаѓа ова.
 18. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,455
  13,618
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  Ажурирана листа со намалени цени:

  1) MSI GTX 2080 Super Ventus OC 8GB - купена пред 3 месеци, користена помалку од 40 часа, комплет пакување, гаранција 21 месец - 40000 денари
  2) Asus ROG Strix 1080TI Gaming OC 11GB - Под гаранција до Септември 2020 година - 28500 денари
  3) Asus GTX 1070TI Cerebrus Advanced Edition OC 8GB - Купена од странство во 2018, гаранција еден месец од мене - 14500 денари
  4) MSI GTX 1060 6GB Gaming X - Купена во 2017 година, гаранција од мене еден месец - 8000 денари
  5) Manli GTX 1650 4GB no external power - Нова, комплет пакување, гаранција 1 месец од мене (купена од странство) - 7000 денари
  6) Gigabyte GTX 1050TI Windforce 4GB OC - Нова, комплет пакување, 2 години гаранција - 6500 денари
  7) Gigabyte GTX 1060 G1 Gaming 3GB OC - гаранција 1 месец - 6000 денари
  8) Gigabyte GTX 1060 3GB Windforce 2X OC - Купена во 2017, гаранција 1 месец од мене - 5500 денари
  9) XFX RX580 GTS XXX 4GB OC - Купенa во 2017, гаранција од мене 3 месеци, без кутија - 4500 денари
  10) XFX RX580 GTS XXX 4GB OC - Купенa во 2017, гаранција од мене 1 месец, без кутија - 4200 денари
  11) Gigabyte GT 1030 2GB OC - гаранција 1 месец од мене - 2500 денари

  Цените се фиксни
  075 437-061, Кирил
   
  Последна промена: 23 Јануари 2020
  На viktorijano, DaVoRkNe, Ace Lud и уште 2 други им се допаѓа ова.
 19. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,455
  13,618
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  Се додава уште една 1080TI на продажба, MSI GTX1080Ti Aero OC 11GB.
  IMG-1404c427aa0d7f2d89bf4815f502749b-V.jpg
  На продажба:

  1) MSI GTX 2080 Super Ventus OC 8GB - купена пред 3 месеци, користена помалку од 40 часа, комплет пакување, гаранција 21 месец - 40000 денари
  2) Asus ROG Strix 1080TI Gaming OC 11GB - Под гаранција до Септември 2020 година - 28000 денари
  3) MSI GTX 1080TI Aero OC 11GB - Купена од странство во 2018 година - 23000 денари
  4) Asus GTX 1070TI Cerebrus Advanced Edition OC 8GB - Купена од странство во 2018, гаранција еден месец од мене - 14500 денари
  5) MSI GTX 1060 6GB Gaming X - Купена во 2017 година, гаранција од мене еден месец - 8000 денари
  6) Manli GTX 1650 4GB no external power - Нова, комплет пакување, гаранција 1 месец од мене (купена од странство) - 6800 денари
  7) Gigabyte GTX 1050TI Windforce 4GB OC - Нова, комплет пакување, 2 години гаранција - 6500 денари
  8) Gigabyte GTX 1060 G1 Gaming 3GB OC - гаранција 1 месец - 6000 денари
  9) Gigabyte GTX 1060 3GB Windforce 2X OC - Купена во 2017, гаранција 1 месец од мене - 5500 денари
  10) XFX RX580 GTS XXX 4GB OC - Купенa во 2017, гаранција од мене 3 месеци, без кутија - 4500 денари
  11) XFX RX580 GTS XXX 4GB OC - Купенa во 2017, гаранција од мене 1 месец, без кутија - 4200 денари
  12) Gigabyte GT 1030 2GB OC - гаранција 1 месец од мене - 2500 денари

  Цените се фиксни
  075 437-061, Кирил
   
  Последна промена: 27 Јануари 2020
  На viktorijano и GGTT1 им се допаѓа ова.
 20. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,455
  13,618
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  Ажурирана листа:

  1) MSI GTX 2080 Super Ventus OC 8GB - купена пред 3 месеци, користена помалку од 40 часа, комплет пакување, гаранција 21 месец - 40000 денари
  2) резервирана Asus ROG Strix 1080TI Gaming OC 11GB - Под гаранција до Септември 2020 година - 28000 денари
  3) MSI GTX 1080TI Aero OC 11GB - Купена од странство во 2018 година - 23000 денари
  4) Gigabyte GTX 1060 6GB Extreme Edition 9Gps VRAM - Купена во 2018, гаранција 1 месец од мене - 8500 денари
  5) MSI GTX 1060 6GB Gaming X - Купена во 2017 година, гаранција од мене еден месец - 8000 денари
  6) Gigabyte GTX 1060 6GB Windforce 2X - Купена во 2017, гаранција 1 месец од мене - 7500 денари
  7) Manli GTX 1650 4GB no external power - Нова, комплет пакување, гаранција 1 месец од мене (купена од странство) - 6800 денари
  8) Gigabyte GTX 1050TI Windforce 4GB OC - Нова, комплет пакување, 2 години гаранција - 6500 денари
  9) Gigabyte GTX 1060 G1 Gaming 3GB OC - гаранција 1 месец - 6000 денари
  10) Gigabyte GTX 1060 3GB Windforce 2X OC - Купена во 2017, гаранција 1 месец од мене - 5500 денари
  11) XFX RX580 GTS XXX 4GB OC - Купенa во 2017, гаранција од мене 3 месеци, без кутија - 4500 денари
  12) XFX RX580 GTS XXX 4GB OC - Купенa во 2017, гаранција од мене 1 месец, без кутија - 4200 денари

  Цените се фиксни
  075 437-061, Кирил
   
  Последна промена: 30 Јануари 2020
  На viktorijano и GGTT1 им се допаѓа ова.
 21. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,455
  13,618
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  Продадени некои картички, дДодадени други, променети цени. На продажба:

  1) MSI RTX 2080 Super Ventus OC 8GB - купена пред 3 месеци, користена помалку од 40 часа, комплет пакување, гаранција 21 месец - 40000 денари
  2) Gigabyte GTX 1060 6GB Extreme Edition 9Gps VRAM - Купена во 2018, гаранција 1 месец од мене - 8500 денари
  3) MSI GTX 1060 6GB Gaming X - Купена во 2017 година, гаранција од мене еден месец - 8000 денари
  4) Gigabyte GTX 1060 6GB Windforce 2X - Купена во 2017, гаранција 1 месец од мене - 7500 денари
  5) Manli GTX 1650 4GB no external power - Нова, комплет пакување, гаранција 1 месец од мене (купена од странство) - 7000 денари
  6) Gigabyte GTX 1050TI Windforce 4GB OC - Нова, комплет пакување, 2 години гаранција - 6500 денари
  7) Gigabyte GTX 1060 G1 Gaming 3GB OC - гаранција 1 месец - 6000 денари
  8) XFX RX580 GTS XXX 4GB OC - Купенa во 2017, гаранција од мене 1 месец, без кутија - 4500 денари
  9) Sapphire RX570 Pulse 4GB ITX - Купена во 2018 година, гаранција 1 месец од мене - 3500 денари

  Цените се фиксни
  075 437-061, Кирил
   
  Последна промена: 2 Февруари 2020
  На viktorijano, PC_GAMER, Dinamit и уште 2 други им се допаѓа ова.
 22. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,455
  13,618
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  Додадена GTX 1660. На продажба:

  1) MSI Ventus RTX 2080S Super 8GB OC - купена пред 3 месеци, користена помалку од 40 часа, комплет пакување, гаранција 21 месец - 40000 денари
  2) EVGA GTX 1660 XC Black Gaming 6GB - купена пред 1 месец од странство, гаранција 3 месеци од мене - 13500 денари
  3) Gigabyte GTX 1060 6GB Extreme Edition 9Gps VRAM - Купена во 2018, гаранција 1 месец од мене - 8500 денари
  4) MSI GTX 1060 6GB Gaming X - Купена во 2017 година, гаранција од мене еден месец - 8000 денари
  5) Gigabyte GTX 1060 6GB Windforce 2X - Купена во 2017, гаранција 1 месец од мене - 7500 денари
  6) Manli GTX 1650 4GB no external power - Нова, комплет пакување, гаранција 1 месец од мене (купена од странство) - 7000 денари
  7) Gigabyte GTX 1050TI Windforce 4GB OC - Нова, комплет пакување, 2 години гаранција - 6500 денари
  8) Gigabyte GTX 1060 G1 Gaming 3GB OC - гаранција 1 месец - 6000 денари
  9) XFX RX580 GTS XXX 4GB OC - Купенa во 2017, гаранција од мене 1 месец, без кутија - 4500 денари
  10) Sapphire RX570 Pulse 4GB ITX - Купена во 2018 година, гаранција 1 месец од мене - 3500 денари

  Цените се фиксни
  075 437-061, Кирил
   
  viktorijano, shifty, PC_GAMER и на уште 1 им се допаѓа ова.
 23. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,455
  13,618
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  Некои картички продадени. Додадена уште една GTX 1660. На продажба:

  1) MSI Ventus RTX 2080S Super 8GB OC - купена пред 3 месеци, користена помалку од 40 часа, комплет пакување, гаранција 21 месец - 40000 денари
  2) Asus TUF GTX 1660 6GB OC - нова, неотпакувана, купена од странство, гаранција 2 години (се нафаќам да ја пратам за RMA) - 14500 денари
  3) EVGA GTX 1660 XC Black Gaming 6GB - купена пред 1 месец од странство, гаранција 3 месеци од мене - 13000 денари
  4) Gigabyte GTX 1060 6GB Extreme Edition 9Gps VRAM - Купена во 2018, гаранција 1 месец од мене - 8500 денари
  5) MSI GTX 1060 6GB Gaming X - Купена во 2017 година, гаранција од мене еден месец - 8000 денари
  6) Gigabyte GTX 1060 6GB Windforce 2X - Купена во 2017, гаранција 1 месец од мене - 7500 денари
  7) Manli GTX 1650 4GB no external power - Нова, комплет пакување, гаранција 1 месец од мене (купена од странство) - 7000 денари
  8) XFX RX580 GTS XXX 4GB OC - Купенa во 2017, гаранција од мене 1 месец, без кутија - 4500 денари
  9) Sapphire RX570 Pulse 4GB ITX - Купена во 2018 година, гаранција 1 месец од мене - 3500 денари

  Цените се фиксни
  075 437-061, Кирил
   
  viktorijano, Tenny и на GGTT1 им се допаѓа ова.
 24. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,455
  13,618
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  Повеќе картички распордадени. Додадени на продажба Sapphire RX580 Nitro+ 4GB OC, користени 1 година за мајнинг во домашни услови, во безпрекорна состојба, неотварани, спакувани во оригиналните кутии.

  На продажба:

  1) Asus TUF GTX 1660 6GB OC - нова, неотпакувана, купена од странство, гаранција 2 години (се нафаќам да ја пратам за RMA) - 14000 денари
  2) EVGA GTX 1660 XC Black Gaming 6GB - купена пред 1 месец од странство, гаранција 3 месеци од мене - 12500 денари
  3) Gigabyte GTX 1060 6GB Extreme Edition 9Gps VRAM - Купена во 2018, гаранција 1 месец од мене - 8000 денари
  4) Manli GTX 1650 4GB no external power - Нова, комплет пакување, гаранција 1 месец од мене (купена од странство) - 7000 денари
  5) Sapphire RX580 4GB Nitro+ OC - Купени во 2018 година, гаранција лично од мене 1 месец - 5000 денари
  6) XFX RX580 GTS XXX 4GB OC - Купенa во 2017, гаранција од мене 1 месец, без кутија - 4500 денари
  7) Gigabyte GTX 1050TI Windforce 4GB OC - Купена пред двеипол години, комплет пакување, 1 месец гаранција од мене - 4500 денари

  Цените се фиксни
  075 437-061, Кирил
   
  Последна промена: 14 Февруари 2020
  На GGTT1 и Tenny им се допаѓа ова.
 25. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,455
  13,618
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  На продажба:

  1) Asus ROG Strix GeForce GTX 1080TI Gaming OC 11GB - Под гаранција до Септември 2020 година - 27000 денари
  2) Asus Dual Radeon RX5700 EVO 8GB OC - Користина околу 100 часа вкупно, комплет пакување, под гаранција до Октомври 2022 година - 23000 денари
  3) Gigabyte GTX 1070Ti Gaming OC 8GB - комплет пакување, гаранција 1 месец од мене - 14500 денари
  4) Asus TUF GeForce GTX 1660 6GB OC - нова, неотпакувана, купена од странство, гаранција 2 години (се нафаќам да ја пратам за RMA) - 14000 денари
  5) Asus ROG Strix GTX 1070 Gaming 8GB OC - купена од странство, многу малку користена, гаранција 1 месец од мене - 12500 денари
  6) EVGA GeForce GTX 1660 XC Black Gaming 6GB - купена пред 1 месец од странство, гаранција 3 месеци од мене - 12000 денари
  7) Manli GeForce GTX 1650 4GB no external power - Нова, комплет пакување, гаранција 1 месец од мене (купена од странство) - 7000 денари
  8) Gigabyte GeForce GTX 1060 G1 Gaming 3GB OC - Kупена во 2017, комплет пакување гаранција 1 месец - 6500 денари
  9) Sapphire Radeon RX580 4GB Nitro+ OC - Купена во 2018 година, гаранција лично од мене 1 месец - 5000 денари
  10) XFX Radeon RX580 GTS XXX 4GB OC - Купенa во 2017, гаранција од мене 1 месец, без кутија - 4500 денари
  11) Gigabyte Radeon RX580 Gaming 4GB - Купена во 2017, гаранција од мене 1 месец - 4500 денари
  12) Gigabyte GeForce GTX 1050TI Windforce 4GB OC - Купена пред двеипол години, комплет пакување, 1 месец гаранција од мене - 4500 денари

  Цените се фиксни
  075 437-061, Кирил
   
  Последна промена: 26 Февруари 2020 во 23:54
  Ace Lud, Razor191, Antonio Vasilevski и на уште 1 им се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...